Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ewazyg

Refluks, przepuklina, ciągłe odbijanie, operacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamcia

Masz tyle lat co moja mama. Ja mam 26. Ale czuję się okropnie . U mnie to coś z wpustem chyba musi być . Ja byłam u psychiatry i brałam leki i mi się nie poprawia. Nie wiem ja nie widzę ani poprawy ani pogorszenia. Bekam jak bekałam. Zaczęło się z dnia na dzień i tak zostało. U mnie mam wrażenie, że to się zaczęło jak brałam mesopral w tym samym czasie bo odbijania nie miałam wgl i zaczęłam brać w listopadzie mesopral na zapalenie żołądka i od tamtej pory zaczęło mi się strasznie odbijać i tak zostało. Może wpust mi nie domaga do tego lekka przepuklina. Na opisach mam że wpust luźny i niewydolny więc może to od tego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamcia

Xeniu a ile razy dziennie? Ja dziś naliczyłam ponad 100 . Nie mam już siły do tego Zgage też mam bardzo czesto ale na zgage pomagają mi leki a na ciągłe bekanie odbijanie nie . Jak jestem na pusty żołądek to jeszcze jako tak kilka razy w ciągu godziny. Kurcze to jakaś porażka nie ważne co zjem bek bek bek po kilku sekundach minutach od skonczenia posiłku seria odbić leci i tak juz ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamcia

Ewazyg zaglądasz jeszcze na forum???? 

Dajcie znać co u Was słychać? 

U mnie żadnej poprawy 😞

koło 70 odbić dziennie 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamcia

Hej. Co u was? U mnie dalej bez poprawy 😞 odbija mi się cały dzień a najbardziej po posiłkach. Najlepiej jak nic nie jem. To już półtora roku ehh 😞 Ewazyg co u Ciebie ? Odezwij się do nas. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grove

Ja tak mam prawie 8 lat .Nie ma chyba na to leku/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi