Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przedwczesny wytrysk


Gość robertwonia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekmarek

Prezerwatywy przedłużające wytrysk nie są tyko bardziej obcisłe ale zawierają w sobie w wielu przypadkach substancje znieczulająca członka. Substancja ta być może za bardzo na Ciebie działa i z tego powodu członek w trakcie stosunku opada. Stymulacja jest niewystarczająca. W takiej sytuacji wystarczy usunąć z prezerwatywy nadmiar tego środka. Druga opcja to chusteczki orgasm control. Które lekko znieczulają członka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertwonia

Niestety nie chodzi tutaj tylko o prezerwatywy przedlużające wytrysk ale ogólnie. MOja żona aktualnie jest na tabletkach antykoncepcyjnych tak wiec wolelibyśmy uprawiać seks bez prezerwatywy.Te chusteczki to co to jest? Bo nie widziałem w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmarek

I nie wiem czy zobaczysz, sam widziałem, że w marketach jest pełen wybór prezerwatyw, ale to wszystko. Chusteczki są do zamówienia przez internet. Są nasączone substancją,która znieczula delikatnie członka. Ale na tyle,ze wszystko jest przez Ciebie odczuwalne Sam miałem problem podobny do Ciebie, zdecydowanie nie należę do długodystansowców i próbowałem wielu sposobów. Nieco pomaga masturbacja przed stosunkiem, ale nie wiem jak u Ciebie, u mnie nie daje takiej satysfakcji jak pierwszy stosunek. Chusteczki które polecili mi na innym forum medycznym okazały się o wiele bardziej skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmarek

Nie powinno. No chyba, że zdecydujesz się na seks od razu po użyciu chusteczki. Wtedy tak,  może kobietę lekko znieczulić. Ale wystarczy odczekać te 15 minut i wszystko powinno być już w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×