Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Okropny ból odbytu i pieczenie od tygodnia i problemy z wypróżnianiem.


Gość Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

Około tydzień temu pojawił się podczas siedzenia bardzo silny ból odbytu. Jest to połączenie bólu i pieczenia. Po 3 dniach przeszło, wczoraj znowu się pojawiło. Podczas robienia kupy na papierze pojawiła się jasna krew, bardzo małe ilości, ale w kale jej nie widać. Wypróżnianie się bardzo bolesne, ale ból z pieczeniem pojawia się dopiero godzinę po wypróżnieniu i najsilniejszy jest o 15-17 i wieczorem około 21-23. Nie ma znaczenia co robię, bo boli także przy lezeniu na brzuchu, staniu i chodzeniu. Przed pojawieniem się bolu było uczucie mrowienia, jakby jakieś robaki chodziły nisko w odbycie, ale żadnych nie widać. 

Brak gorączki, bólu brzucha. 

Co to może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że mam 18 lat, w ostatnim czasie jakoś drastycznie nie zmieniła się moja dieta, brak seksu analnego i nadużywania alkoholu. Pierwszy raz mam coś takiego, a ból momentami jest tak ostry że chce się krzyczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anime_girl

Mogą być to hemoroidy. Kup sobie w aptece leki w czopkach np. procto -hemolan lub procto - glyvenol. Jeżeli po kilku dniach od zastosowania czopków Ci nie minie skonsultuj się z lekarzem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stosowałem maść proktis-m. Ból przy wypróżnianiu nadal występował ale w ciągu dnia był znacznie mniejszy. Dzisiaj rano podczas aplikacji maści nie mogłem normalnie wyciągnąć aplikatora, wiec zrobiłem to z użyciem dosc dużej siły i od kilku godzin bardzo boli mnie odbyt. Czy to możliwe że zrobiłem coś sobie aplikatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×