Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Luźna rzepka po rekonstrukcji więzadła


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 lata temu mialem przeprawodzony zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Od tamtego czasu po zdjęciu opatrunku oraz szwów. Miałem dziwne odczucie blokowania się tego kolana. Po konsultacji z lekarzem prowadzącym zapewnił mnie ż samo przejdzie. Po dluzszym czAsie to sie stalo. Ale czuję jakby rzepka była luźna. Jakby nie trzymala sie kolana tak jak u zdrowego. Jak jestem wyprostowany to lata na boki znaczenie luzniej od drugiego. Boke sie ze znowu cos z wiezadlem moze byc. Moze wiecej mi Dr pomoze. Bo gdy bylem u jeszcze innego zapewnil mnie ze kolano jest stabilne i musze wycwiczyc w nim miejsce gdyz mam bardzo oslabione. Czy to moze byc przyczyna? I czy przez oslabione miesnie moge miec delikatne braki czucia w tym kolania tak jakby mi „scierplo” mrowilo. Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na rehabilitację. Bardzo polecam rehabilitację na Słomczyńskiego 12 w Krakowie. Mi bardzo dobrze poprowadzili kolano po artroskopii. Wróciłam do wszystkich sportów jakie uprawiałam przed urazem i operacją. Na rehabilitacje.org można się zapisac online, a jak chcesz się coś dopytać to śmiało do nich dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarzem nie jestem ale wydaje mi się że nie rzepka nie powinna być luźna. a rezonans był robiony, artroskopia? na jakiej podstawie lekarz stwierdził że kolano jest stabilne? krakać nie chcę, ale znajoma kiedyś przez źle postawioną diagnozę trafiła na stół operacyjny czego można było uniknąć. dlatego dla pewności może przejdź się do doktora Pisarskiego do poradni na ul. Bartniczej. lepszego lekarza specjalizującego się w urazach stawu kolanowego nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×