Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zrośnięte żebra a duża siła


Gość uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość uzytkownik

Witam, szukalem odp w internecie i nic nieznalazlem a chodzi o to ze pani na lekcji powiedziala ze jesli ktos ma zrosniete zebra to cechuje go duza sila i wlasnie chcialem zaczerpnac troche o tym informacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blablabla

stapler nie sa absurdalne, sa ludzie ktorzy maja zrosniete te zebra znadujace sie ponizej splotu slonecznego, powoduja one ze podczas blokuja przepone dzieki czemu nie ,,puchnie* tak bardzo i dlatego tacy ludzie maja wiecej sily, ogolnie maja wiecej masy miesniowej a ich tors wyglada troche jak kwadrat, tzn w obie strony podobna szerokosc. I to nie jest zadna sciemy czy tez glupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega znał gościa co podniósł przy nim pół metra ziemniaków w worku,do przodu.Miał ponoć zrośnięte żebra.Namawiali go też trenerzy od zapasów,ale on powiedzial że nu się nie chce i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrośnięte zebra ma też moj stryj i dziadek miał tez i jego ojciec (pra dziadek) nie mamy mocy nad przyrodzonych, aczkolwiek lubię się barować i siłowac . zawsze wygrywam!!! Mówią że to moje żebra daja mi przewagę !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie już sie przedawnił ,ale napisze coś od siebie.Mam 16 lat,prawie 50kg i 170cm wzrostu i mam zrośnięte dwa ostatnie(na dole) żebra, przy mostku..Nie mam dużo siły, w dodatku szybko się męczę.Zrobię z ledwością 10 pompek i siadam...*( Moim zdaniem nieliczni ludzie mający zrośniete żebra mają duzo siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że ludzie posiadający zrośnięte żebra mają nadludzką siłę, pewnie zależy to też od tego jak bardzo są zrośnięte.. Chodzi o zrośnięcie się żeber w skutek czego powstaje *płat* twardej kości.. Jest to genetyczne i od urodzenia, nie chodzi tutaj o złamanie żeber i zrośnięcie poprzez gips. Znam takiego człowieka i mówię wam gość jest mutantem. Chciał startować w strong menach ale komisja nie pozwoliła właśnie z uwagi na żebra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja teściowa ma zrośnięte żebra, i teściu przed nią ucieka... jak ma zły humor bo kiedyś mu tak wlała że teraz ma uraz, nie dał jej rady silna babka i to właśnie przez te zrośnięcie ps. Mariusz Pudzianowski też ma zrośnięte żebra więc o czymś to świadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1999 roku jak byłem w wojsku,był taki koleś co miał zrośnięte żebra właśnie.Dosłownie jednym uderzeniem nokautował kolesi,jak była jakaś awantura.Jechał kiedyś do jednostki pociągiem i chcieli go oskubać jacyś goście w pociągu,było ich trzech.Pamiętam bo miałem podoficera wtedy i żandarmeria go przywiozła do jednostki,bo jakiś jeszcze okradziony pasażer powiadomił kierownika i na stacji policja już czekała na bandziorków...Co się okazało ten wojaczek nie dość że im dowalił to jeszcze dwóch miało szczęki pęknięte i jeden wstrząs mózgu...!!! Gość 178 CM,waga 80 kg wziąłem go na siłownie po tej akcji,On był *młody* ja *stary*. Ja 180 cm waga 85 kg i ciężar 95 kg na klatę sprawiał mi problem a sztanga do wyciśnięcia *tańczyła* ale dwa razy dzwignąłem.(miałem wtedy 20 lat) Młody spróbował po mnie i.....zdołowałem się.Machnął sobie serie 15 razy tym samym ciężarem,nie wiem w 20-25 sekund?! Tak więc nie jest żadnym wymysłem że Ci goście mają niezłego powera,może z tym kombajnem to kogoś fantazja poniosła ale ogólnie na tym moim przykładzie sami ocencie,jaką siłę miał ten koleś.Potem to wycisnął 150 cztery razy, na więcej ciężaru zabrakło jednak talerzy w siłowni wojskowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zrośnięte i mi mówią że mam siłę nie wiem ale nie boję się ciężaru. gorzej z wytrzymałością i zbudowaniem fajnego wizerunku klatki poprzez treningi. ostatnie żebra na wysokości mostka. można mnie na haku bez problemu powiesić bez ostrza.dziwne to jest bo cała tkanka spływa na boczki gdyż nie ma punktu podparcia poniżej mostka. ciężki kierat na siłce dla takich jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata opowadal o gościu ktory mial zrosniete zebra (ludzie nazywali to choroba niedzwiedzia) i sam potrafil wrzycic sobie na bark krąg ze studni i przeniesc go pare metrow! niezly swir w moich oczach! ja trenuje juz 10 lat na silce i przy wadz 90 kg wyciskam zaledwie 230 kg! a zaczelem trnowac wlasnie jak stary opowiedzial mi o czlowieku z niedzwiedza choroba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Mój pradziadek Miał zrośnięte żebra, jak koń wozu nie mógł pociągnąć to go odprzęgał i sam pociągnął .Ogólnie ponoć bardzo był silny , mój Wujek czyli jego wnuczek też ma dużo siły co udzieliło się w jakimś stopniu także i mi .To raczej sprawa chyba genetyczna z tą siłą a zrośnięte żebra to takie dodatkowe 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×