Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Endometrioza


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika

Witam. Jestem matką 3 letniego chłopaka, odkąd tylko pamiętam podczas stosunku z mężem bardzo bolało mnie... Owszem mamy dziecko, ale od samego początku mam z tym problem, mój mąż był pierwszym mężczyzna. Podczas pierwszego stosunku bolało mnie tak jak teraz. Lekarz stwierdził endometrioza, mój mąż jakoś to wytrzymuje ale widzę po Nim, że jednak coś jest nie tak, nie ukrywam, że nie kochaliśmy się już 2 lata prawie... Wiem, że to mój problem, on mnie kocha i stara się ukryć że niby nie ma problemu... Co mam zrobić, czy jakaś operacja? Powiem jeszcze tyle, że w przysZlosci chcielibyśmy mieć jeszcze dziecko... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam endometriozę. Podobne problemy, ale nie zawsze były doskwierające. Na pewno wyprobowalisci rozne pozycje. U nas są pewne ktore nie bolą lub mniej bolą. Oprocz samej endo, może masz tez suchość pochwy-polecam ginekologa ktory powaznie potraktuje problem i przpisze jakieś leki. Może to Wam jakoś pomoże.

Z samą endometrioza, ja jestem po 2 laparo i 2 CC - jesli masz zrosty to może ich uwolnienie w LPSC pomoże. Chodz jesli nie amsz powaznych wskazan typu torbiel etc to raczej  to rozwiazanie jest zbyt ingerencyjne i moze i tak problem zalatwić na chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×