Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Doświadczony 21 latek - problem z erekcją


Gość Demotywator21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Demotywator21

Witajcie!

Mam 21 lat i problemy z moim penisem.

Uważam, że jestem doświadczony w sprawach łóżkowych, miałem 5 partnerek seksualnych, dwie z nich były moimi partnerkami dłuższy czas (rok i 3,5 roku).

Około 4 miesiące temu rozstałem się po tym 3,5 letnim związku. Już tam, po około 2,5-3 latach zauważyłem małe problemy ze sferą erotyczną. Z dnia na dzień coraz mniej chciałem się kochać, aż w końcu przerzuciłem się tylko na masturbacje.

Teraz też nie jest lepiej. Nie czuję dużej potrzeby seksu, ani masturbacji. Jednak kiedy dochodzi do zbliżeń z przyjaciółką, to przy jakichś pieszczotach, łapaniu za szyję, ocieraniu się o siebie czuję jak się pompuje mój koleżka. Jest to niestety chwilowe, dochodzi do zbliżenia i w takich pozycjach jak "na pieska" czy "na misjonarza" jest W MIARĘ ok... Gorzej jak próbujemy "na jeźdźca", wystarczy że się odwrócę na plecy - wtedy jestem w połowie wypełniony i z automatu opada po chwili. I tak jest cały czas. Już nie pamiętam kiedy erekcja była na sto procent. Nie powiem, strasznie mnie to irytuje, już nie chodzi tu o mnie, tylko o podarowaniu radości drugiej osobie.

Ten stan mogę opisać w taki sposób - penis przy jądrach jest wypełniony ale od połowy jest prawie że flakiem, wygina się i żołądź jest mięciutki... Muszę się nagimnastykować, żeby wypełnił się choć na chwilę, żebym mógł rozpocząć albo kontynuować penetrację.

Uważam, że w moim wieku powinienem chodzić nakręcony 24 godziny na dobę, a czuję się jak podstarzały facet, który widział już w życiu wszystko...

Nie odczuwam stresu przed zbliżeniami, jest to dla mnie naturalne, na nic nie choruję, uprawiam dużo sportu, trzymam zdrową miskę (zdrowa dieta, woda).

 

Jeśli chodzi o suplementy na erekcję, to jestem nastawiony do tego sceptycznie. Nie po to jest się młodym, żeby stosować coś takiego.

Czy miał kiedyś ktoś podobny problem i ma pomysł jak to rozwiązać? Chciałbym cieszyć się młodością, seksem, po prostu życiem.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×