Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka czy nie?


Loginhaslo12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat jakis 1 msc temu sciagnalem 1 raz napletek lecz podczas wzwodu sciagam go z trudnosciami dopiero  za 2 razem /wchodzi gleboko pod zoledz i ciezko go wyjac czy to zbyt krotkie wiedzidelko?? rozmawialem z mama ale powiedziala ze mialem badane i nie mialem stulejki.Sprobowalem dzis przez wzwodem sciagnac napletek i czekac az bedzie wzwod  i troche uciskalo i bola wydaje mi sie ze to zbyt krotkie wedzidelko.Prosze o odp!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość polo
W dniu 14.07.2018 o 18:48, Loginhaslo12 napisał:

Mam 13 lat jakis 1 msc temu sciagnalem 1 raz napletek lecz podczas wzwodu sciagam go z trudnosciami dopiero  za 2 razem /wchodzi gleboko pod zoledz i ciezko go wyjac czy to zbyt krotkie wiedzidelko?? rozmawialem z mama ale powiedziala ze mialem badane i nie mialem stulejki.Sprobowalem dzis przez wzwodem sciagnac napletek i czekac az bedzie wzwod  i troche uciskalo i bola wydaje mi sie ze to zbyt krotkie wedzidelko.Prosze o odp!!!

Ja też mam taki problem tylko że podczas zwodu nie mogę wogóle naciągnąć napletka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stary stulejkarz

Witaj kolego.
Miałem to samo. Zniszczyło mi to życie, bo nie mogłem się zbliżyć z dziewczyną. 
Potrzebna jest operacja plastyczna naprawienia napletka (usunięcia stulejki) i wydłużenia wędzidełka.
Zrobił mi to dopiero urolog-chirurg we Wrocławiu.
Zrób to jak najprędzej. NIE CZEKAJ - PROSZĘ...
Ja przez czekanie zmarnowałem sobie życie...
Zacząłem przez brak seksu brać narkotyki.
NIE WARTO. 
Nie usuwaj napletka, zrób operację plastyczną. Po kilku godzinach wyjdziesz do domu i będziesz zdolny do pełnej miłości jak większość Twoich kolegów i koleżanek. Ja byłem niestety inwalidą w tym temacie przez wiele lat. Teraz można to zrobić na NFZ, bez kosztów z Twojej strony. TO JEST STULEJKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×