Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stan zapalny kości w pięcie


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

6 lat temu zrobiła mi się rana na pięcie, kiedy nie goiła się poszłam do lekarza ten wysłał mnie do ortopedy, ortopeda zapisał antybiotyk i wysłał do chirurga. Chirurg zapisał kolejny antybiotyk i odesłał spowrotem do ortopedy, jeden i drugi odsyłali mnie między sobą, próbowałam u różnych i ciągle było to samo. Rana się sączyła bolało, pomogła mi jedna pielęgniarka specjalizująca się w podologii oczyściła ranę, pozbyła się stanu zapalnego i rana na stopie się zamknęła. Niestety po 5 latach rana na nowo się otworzyła, zaczęła wyciekać ropa. Jeden szpital odesłał do drugiego, w drugim nie chcieli mnie przyjąć, na szczęście podali antybiotyk dożylnie, przez co stopa nie bolała, ale za dwa dni mnie wypisali nie pomagając. Ortopeda dał mi skierowanie na hiperbarię oraz dał skierowanie do ortopedy do szpitala w Otwocku. Przed zaczęciem uczęszczania przez trzy miesiące na hiperbarię, pojechałam do Otwocka, tam usłyszałam że zrobili by wymaz z rany sprawdzili co to za bakteria i leczyli antybiotykiem, a później wycieli fragmencik kości, ale póki co mam iść na hiperbarię. Z rany nie było już wycieku skończyła mi się hiperbaria, pojechałam do szpitala w Otwocku i usłyszałam nagle, że są od radykalnych rozwiązań i że pozbawią mnie jak już całej kości w pięcie, więc narazie mam funkcjonować i po prostu uważać. Szukam pomocy bo chciałabym iść do pracy normalnie funkcjonować a nikt nie chce mi pomóc. Gdzie mogę szukać jakiejkolwiek pomocy ? Bo już nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic gorszego jak lekarze odsyłają od jednego do drugiego :/ ja się tutaj wymądrzać nie będę bo nie jestem lekarzem ale radzę Ci podjechać do Warszawy na Bartniczą, tam przyjmują dr Kołodziejski i dr Bryłka ortopedzi od stóp. szczerze Ci ich polecam,znają się na rzeczy i mają ogromne doświadczenie. widzissz ja u nich miałam robioną operację pięty Haglunda a to nie jest takie hop siup to dość skomplikowany zabieg a mimo wszystko przebiegł bez komplikacji. dlatego radzę Ci się do nich udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×