Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janek

kastracja mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek

Janek  Jak ja byłem kastrowany to wówczas miałem 32 lata ,,a teraz obecnie mam 36 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolan

Witam. Dużo zdjęć chorób męskich znajdziecie na -->> bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

do Janek - Piałeś że jesteś już po kastracji , ja  jeszcze się  całkiem nie zdecydowałem , ale  też chcę dać usunąć sobie jądra   i w związku z tym mam pytanie ,czy popęd seksualny i myśli o seksie Ci zanikły po kastracji ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazimierz

Do Janka. Czy poddałeś się na żywca, zrobił ci kastracje weterynarz, czy fachowiec z natury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila

Anna Grodzka  trzeci miesiąc w ciąży,  zapłodnił ją pedał Robert Biedroń, brzuch już jej widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

zastanawiam się czy kiedyś kastracja będzie legalna i czy będzie więcej   informacji o skutkach  odcięcia jąder   , negatywnych i też tych pozytywnych na pewno  takie  są też , może kiedyś tak będzie że każdy mężczyzna  który  chcę zostac wykastrowany  będzie mógł dac usunąc sobie jądra .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrianna

Pani Kamilu???  to jak to Robert Biedroń  zapładniał panią Grodzką , Pedały to zawsze robię od tyłu w odbycie.                               To może pani Grocka urodzi słonia z trąbą. Baba jest zawsze  babą, i ma cipkę, a dziwoląg jest zawsze przerobionym dziwolągiem   i cipka dziwoląga  nigdy nie będzie babą, tylko damskim bokserem .                      

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.