Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janek

kastracja mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech
W dniu 22.05.2021 o 16:43, Gość gość mietek napisał:

Ja sam się wykastrowałem na żywca nic nie bolało jak tu niektórzy piszą

Mietek nie wciskaj kitu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Olek - to prawda że brakuje mi odwagi  , a Ty  gdzie dałeś się wykastrowac   ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olek

Stary kawaler !!    Pytasz się, gdzie  ja się kastrowałem. Odpowiadam mnie kastrowała  moja koleżanka z lat szkolnych która jest lekarzem. O dziwo kastrowany byłem u niej w domu, było kastrowanych nas dwóch mężczyzn. Jako pierwszy zostałem ja wykastrowany, jak moje jądra już były odcięte i leżały na talerzyku a przyglądał się tej całej mojej kastracji moich jąder. mąż mojej koleżanki,  powiedział do swojej żony, kochanie widzę ze to nie straszny problem jest wykastrować mężczyznę, jak chcesz to i mnie też możesz wykastrować, jestem na to chętny i zdecydowany żebyś mnie też wykastrowała mamy troje dzieci to nam już moje jądra są nam nie potrzebne do współżycia, będziesz pewna ze ciebie już więcej nie zapłodnię. Koleżanka powiedziała do męża, kochanie tak masz rację  ze nam już nie trzeba więcej dzieci i jądra tobie tak naprawdę są już niepotrzebne jak chcesz to i ciebie mogę też wykastrować. Kacper mąż koleżanki powiedział to mnie wykastruj zdjął spodnie i majtki  i położył się na leżance i nietrwało to długo tylko jakieś piętnaście minut i jądra Kacpra też leżały na drugim talerzyku. W ten sposób obaj zostałyśmy wykastrowane Ja zostałem wykastrowany zaplanowany ze się wykastruję , a Kacper został wykastrowany na własne życzenie niespodziewanie. Nasze jądra mamy zachowane na pamiątkę i przechowywujemy  je w specjalnych  pojemnikach szklanych w formalinie. Ja u siebie w domu moje jądra, a Kacper swoje jądra  też u siebie w domu w swojej sypialni.   Czasem je razem oglądamy, jak ja jestem u nich w domu to Kacper pokazuje swoje jądra jakie miał i jak się dobrze przechowywują  A jak Kacper z żoną jest u mnie to ja im pokazuję moje jądra jak się zakonserwowały w formalinie i jakie piękne miałem te moje dwa diamenty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech

.Olek i inni..... kochane wałaszki !!!..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech

Zresztą ja też wałaszek bez jąder....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Olek  -  czy teraz jak już Jesteś wykastrowany  nie odczuwasz potrzeby seksu  , czy usunięcie jąder  rzeczywiście uwalnia od popędu seksualnego że nie odczuwa się już potrzeby seksu ? A czy Twoja  koleżanka  wykastrowała by np kogoś obcego czy tylko  znajomych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość romek

do pedro chlop czesto tak jajka wypuszczasz  ile miales lat jak pierwszy raz to zrobiłeś  skad jestes  wysłał bys zdjecie jak jajka wisza poza  workiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maksym

Ja zostałem wykastrowany osiem lat po ślubie zresztą tak żeśmy uzgodniły jeszcze przed ślubem że jak zapłodnię moją żonę trzy razy i urodzi troje dzieci to mnie wykastruje żebym jej już więcej dzieci nie zmajstrował i tak się stało. Dwa lata po urodzeniu trzeciego dziecka moja pani mnie wykastrowała ,zgodnie z naszą umową przed ślubem. Teraz  jestem wykastrowany  czuję  się bardzo dobrze , obecnie  bzykam moją żonę nawet w dni płodne jak je ma i w jej cipce się spuszczam ile tylko pragnę i wypełniam jej ciało moim balsamem jaki mam w sobie,  ale bez plemników. Moja żona dobrze wie ze i tak jej już nie zapłodnię bo jestem wykastrowany , bo nie mam jajek, i dla tego daje mi się spuszczać do swojej cipki nawet jak ma dni płodne. Seks w dni płodne z żoną, bez stresu,  ze już żony nie zapłodnię  jest bardzo miły, oraz podniecający ale i tez bardzo namiętny, Przeżyty razem wspólny  orgazm w  dni płodne jest bardzo miły  i ukajający bo macica kobiety  w tym dniu jest obniżona i  żołądź penisa wypełnia jej wnętrze bardzo szczelnie i dokładnie, a w czasie orgazmu macica zaciska się bardzo mocno na żołędziu, ze aż żołądź rozwiera szyjkę macicy i zagłębia się w szyjce macicy i ją wypełnia, Co powoduje jeszcze większe podniecenie u kobiety i  mężczyzny i wyraża się to okrzykiem namiętności obuch stron, aach ach  ,tak tak i przyjęcia wtrysku spermy bezpośrednio do macicy kobiety i zaciśnięciu mięśni  macicy na penisie i zesztywnieniu obopólnie ciał i wbicie się penisem w ciało kobiety ile tylko się da i jak najmocniej i najgłębiej i tak  wyczerpani razem tkwić w sobie jak najdłużej  i to bardzo mocno, do odzyskania ponownie sił witalnych. Nie żałuję ze dałem się żonie wykastrować, szkoda tylko ze tak długo czekałyśmy z kastracją moich jąder po urodzeniu trzeciego dziecka .Obecnie z żoną kochamy się bez stresowo, wiedząc dobrze ze nie zapłodnię moją żonę bo nie mam jąder, i spełniamy nasze zachcianki seksualne nawet w dni płodne. Zawsze kończąc naszą  przyjemność  wtryskiem mojej spermy do cipeczki mojej żonki. i balsamując jej ciało moim darem miłości jaki mam w sobie w moim ciele dla mojej ukochanej żony, ale bez plemników. Moje jądra mamy zachowane na pamiątkę jakie miałem w specjalnej  szklanej ozdobnej szkatułce w formalinie, i czasem je oglądamy razem i o nich rozmawiamy jakie to ja miałem wielkie te dwa moje diamenty te dwie prześliczne  perełki, I jaki ja byłem dumnym i jurnym  samcem dla mojej ukochanej żony, i ze to one spłodziły nam troje naszych dzieci .Po kastracji moich jąder  pozostał mi mały kikut z worka moszny  który mi wisi. Moja żona już niema się czym zabawiać po kastracji moich jąder, bo już ich nie mam . tak jak przed kastracja zawsze wieczór w łóżku ręką pieściła mi te dwie perełki i je brała sobie  do buzi i je ssała i lizała mojego żołędzia i doprowadzała mnie do wytrysku mojej spermy do jej buzi  i spijała mój nektar miłości jaki miałem w moich jądrach i zawsze mówiła mi ze mam bardzo smaczny nektar miłości, mniam mniam. Ja natomiast w zamian całowałem jej cipeczkę i ja lizałem i ssałem jej łechtaczkę i i spijałem jej soczki jakie cipka mojej żony wypuszczała w czasie podniecenia doprowadzałem ją do orgazmu łechtaczkowego, po takim uniesieniu nasze ciała zawsze się łączyły razem w jedno ciało i tak razem połączeni zasypiałyśmy Teraz po mojej kastracji  moich jąder  moja żona niema moich jajek do zabawy jak przed kastracja ale ma mały kikut z worka moszny i też nim się zabawia i go ssie ale i ssie mojego żołędzia i doprowadza mnie do orgazmu i wytrysku mojej spermy do jej buzi i mówi mi mniam mniam ale masz dobry i smaczny nektar miłości .Ja natomiast w zamian obrabiam jej cipeczkę i spijam jej soczki. Panowie nie bójcie się kastracji swoich klejnotów bez klejnotów też życie jest piękne  a przyjemność jest jeszcze bardziej miła i bezpieczna ,a seks jest bardziej przyjemny i bezpieczny oraz bez stresowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emil

Oddam moje jądra do przeszczepu mężczyźnie który jest bezpłodny a chciałby mieć dzieci. Jestem chętny w ten sposób się wykastrować bez interesownie i bez żadnych zobowiązań co do biorcy moich organów rodnych. Mam troje dzieci , jądra są mi już niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Maksym - ja jestem samotnym starym kawalerem  zastanawiam   się nad kastracją ,  Ty piszesz że jesteś wykastrowany  i nadal  masz wzwód  i możesz uprawiac  seks , ja chcę zostac wykastrowany bo myślałem że po usunięciu jąder  mężczyzna już nie odczuwa popędu seksualnego  , widocznie tak nie jest .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech
W dniu 25.10.2020 o 10:05, Gość Wojtek napisał:

Stary kawaler.... Mnie wykastrowała moja przyjaciółka z którą mam troje dzieci, też nie potrafiła to zrobić, ale mnie wykastrowała, trzeba się  tylko trochę  sprężyć, bo to nić trudnego obciąć jądra mężczyźnie. Trochę krwi ze mnie zeszło, ale przeżyłem, teraz jestem  wykastrowany bez jąder. Nadal z nią uprawiam seks ,i to bardziej wyrafinowany, nawet w dni płodne spuszczam się w mojej przyjaciółce ale  tym razem bezpieczny  bo wiemy  ze jej więcej już nie zapłodnię bo nie mam jaj 

A jak cię kastrowała .Ucieła ci jaja razem z worem czy wór zostawiła 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech
W dniu 20.07.2021 o 20:47, Gość stary kawaler napisał:

Maksym - ja jestem samotnym starym kawalerem  zastanawiam   się nad kastracją ,  Ty piszesz że jesteś wykastrowany  i nadal  masz wzwód  i możesz uprawiac  seks , ja chcę zostac wykastrowany bo myślałem że po usunięciu jąder  mężczyzna już nie odczuwa popędu seksualnego  , widocznie tak nie jest .

Maksym wypisuje durnoty .On jest tak samo wykastrowany jak ze mnie ksiądz .Ktoś kto jest wykastrowany jest niezdolny do uprawiania seksu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek

Wojciech !!!  Wykastrowanemu mężczyźnie też penis się  podnosi i staje, i też może uprawiać seks z partnerką. Tylko jest taka różnica w uprawianiu seksu, ze po wykastrowaniu jest to seks bezpieczny bez plemników, i nie zapłodni kobiety. Ja wiem to sam po sobie,  bo tez jestem wykastrowany ponad dziesięć lat, i nadal mi penis staje  i razem z żoną się kochamy i się w niej spuszczam nawet w dni płodne jak je ma i wiemy oboje dobrze że jej już nie zapłodnię bo nie mam już jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maksym

Co tu pisać !!   Wojtek jak się sam wykastrujesz to się naprawdę dowiesz, i przekonasz sam  na sobie czy wykastrowanemu staje penis czy nie, i czy wykastrowany mężczyzna może uprawiać seks czy nie, i czy jest to możliwe ze wykastrowany mężczyzna może się spuszczać w kobiecie czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.06.2021 o 13:01, Gość Janek napisał:

Ale jaja. Moje jaja jeszcze wiszą w moim worku.  Ale są już na etapie niebezpieczeństwa,  są zagrożone kastracją . Jestem już umówiony na zabieg , ich usunięcia ,będą wykastrowane. Zrobi mi to moja koleżanka która jest lekarzem weterynarii i potrafi to zrobić Już nie jednego mężczyznę pozbawiła tego atrybutu męskości A wykonuje to bardzo dokładnie bez powikłań po kastracyjnych jak mi powiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś pomoże jak szybko pozbyć się jaj moja Pani zażądała że mam być wykastrowanym kundlem. Pani zachcianki dla kundla są rozkazem,wiec muszę być wykastrowany 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość koliberek

Moja żona też chce bym został eunuchem A że jestem jej zupełnie uległy nawet taki niewolnik pewnie jak tylko kogoś znajdzie zostanę wykastrowany .Mówi mi że mam 50 lat i jajka tylko mi przeszkadzają w posłuszeństwie A dobry sluga to eunuch więc decyzja zapadła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.06.2021 o 17:03, Gość Pedro chłop napisał:

Miałem rozciętą torbę z jądrami- jądra wyłuskane na zewnątrz to jest dopiero doznanie-rozkosz ogromne podniecenie i niesamowity orgazm i potężny wytrysk spermy nigdy takiego orgazmu nie miałem chłopy nie kastrujcie się i nie dajcie wycinać sobie jądra jaja jaja jak już to wyłuskać na zewnątrz połaskotać gołe jąderka spuścić się ogromnym wytryskiem wsunąć jajeczka do środka i worek zszyć To jest dopiero zabawa że pobawiłeś się w kastrację i nadal masz jaja za jakiś czas możesz taką zabawę powtórzyć a jak wytniesz jajeczka to tylko raz i tylko raz miałeś taką zabawę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem rozciętą torbę z jądrami- jądra wyłuskane na zewnątrz to jest dopiero doznanie-rozkosz ogromne podniecenie i niesamowity orgazm i potężny wytrysk spermy nigdy takiego orgazmu nie miałem chłopy nie kastrujcie się i nie dajcie wycinać sobie jądra jaja jaja jak już to wyłuskać na zewnątrz połaskotać gołe jąderka spuścić się ogromnym wytryskiem wsunąć jajeczka do środka i worek zszyć To jest dopiero zabawa że pobawiłeś się w kastrację i nadal masz jaja za jakiś czas możesz taką zabawę powtórzyć a jak wytniesz jajeczka to tylko raz i tylko raz miałeś taką zabawę

Zgadza się-- to niesamowite uczucie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazik

Zgadza się-- to niesamowite uczucie. mnie kastrował fachowiec z natury jak miałem 26 lat. Przyglądali się inni chłopcy. Walili sobie konia i mnie w trakcie kastracji, kręcili filmy ,robili zdjęcia. kastrator postarał się, żeby chuj do końca stał. Wspaniałe uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazik
12 godzin temu, Gość romek napisał:

pokaze ktos jak był kastrowany film zdjecia

Mogę pokazać film i zdjęcia daj nr. tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Kazik
W dniu 11.07.2021 o 12:13, Gość romek napisał:

do pedro chlop czesto tak jajka wypuszczasz  ile miales lat jak pierwszy raz to zrobiłeś  skad jestes  wysłał bys zdjecie jak jajka wisza poza  workiem

Raz na 2--3 tygodnie .Przy wypuszczaniu jąder dochodzi samoczynnie do wytrysku i potem lepiej się rucha i wali konia .Daj nr tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Kazik
2 godziny temu, Gość Gość Kazik napisał:

Raz na 2--3 tygodnie .Przy wypuszczaniu jąder dochodzi samoczynnie do wytrysku i potem lepiej się rucha i wali konia .Daj nr tel.

Od 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Kazik
34 minuty temu, Gość Gość Kazik napisał:

Od 18 lat

Tak naprawdę to w 2 klasie technikum weterynaryjnym. Z kolegami robiliśmy różne rzeczy z chujem i jajcami. te rzeczy skłoniły mnie że poszedłem na weterynarie--- i to co przynosi mi rozkosz robię do dziś różne eksperymenty. Niech nikt głupot nie piszę, po kastracji pełnej już nie stanie i koniec z seksem i zabawą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.