Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janek

kastracja mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stary kawaler

Pani Klaro  - siedemset kilometrów to daleko jest Pani klinika jest to pewno już prawie przy granicy ,  mój mail to  starykawaler1@gmail.com   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rokosz

Mam jaja, chce je sobie usunąć,  jak to zrobić żeby było to bezpiecznie, i nie wdało się zakażenie. Bardzo mi przeszkadzają w życiu,  mam zaburzenia na tym tle, bije mi coś do głowy. Chodzę cały czas taki otumaniony i przygnębiony. Mam bardzo częste zwody i to bardzo długie z wytryskiem niekontrolowanym mojego nasienia na zewnątrz. Pomóżcie  jak to zrobić żeby się wyzwolić od tej niekontrolowanej zmory jaka mnie naśladuje. Nadmieniam ze jestem już starszym kawalerem i mam trzydzieści osiem lat,. Nie myślę zakładać rodziny i mieć dzieci, tak ze jaja są mi niepotrzebne w życiu do niczego,    a raczej mi przeszkadzają i bardzo cierpię z tego powodu ze je jeszcze mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aldona

Rokosz??   Jaki masz problem  że swoimi jajami. Tylko krzywa kosa, tak jak to zrobiły Ukraińcy  polskiemu wojsku w czasie drugiej wojny światowej. Tym co chciały sobie po bzykać w stodole z Ukrainkami, i je przelecieć i się w nich spuścić i sobie ulżyć. To po wyjściu ze stodoły, szczęśliwy i zaspokojony czekała ich nagroda jak. wyprowadzenie takiego jurnego samca     za stodołę i zdjęcie gaci  przez dwóch zbirów i mocno trzymających jurnego samca . A trzeci zbir trzymał kosę w reku i łapał delikwenta za worek z jajami i przyłożył  kosę do worka z jajami i jedno tylko pociągniecie kosą i delikwent został już uzdrowiony i uszczęśliwiony do końca życia.Tak ze już jemu ruchać się nie chciało żadnej panienki  bo nie miał już jaj .A w prezencie w zamian dostawał do ręki swoje wykastrowane jądra razem z workiem i pokazany kierunek las, bez oglądania się do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olek,, samiec

Mam trzydzieści lat, mieszkam  w nie wielkiej wiosce, blisko miasta trzydziestotysięcznego, jestem kawalerem,  przystojnym tak na mnie mówią ,,Przystojniak,, wysoki 185 wzrostu  szczupłej  budowy ciała,  podstawny,  urodą    nie grzeszę, podobam się dziewczynom,  w śród dziewczyn mam dobre układy i dobre branie, W cale nie myślę zakładać rodziny, tak mi jest dobrze, Dziewczyny mam na zawołanie, i  nigdy mi nie odmawiają swojego ciała  kocham się z nimi bez zobowiązań, a raczej tego same potrzebują i są bardzo chętne na seks ze mną. bo dobrze wiedzą ze ten sprzęt  nam bardzo okazały, a jak spróbuje pierwszy raz ze mną to same mnie namawiają na powtórkę żebym im dogodził drugi  raz i następny. Mój wtrysk nasienia do cipki zawsze kończy się wtryskiem bezpośrednio do szyjki macicy i to w większości, tak ze dziewczyny bardzo to przeżywają jak im penis rozwiera szyjkę macicy i im wchodzi do ich gniazdka jakie mają. W cale nie myślę się kastrować.A raczej jestem reproduktorem zdrowego i dobrego nasienia. Obecnie już zapłodniłem piętnaście dziewczyn i mam osiemnaście dzieci. Z jedną koleżankę mam bliźniaki, a dwie koleżanki zapładniałem dwa razy, same tego chciały żebym je zapłodnił, na co chętnie się zgodziłem żeby je zapłodnić. Myślę ze jeszcze coś dorobię dzieci, I zamknę planem dwudziestu pięciu. Jak wykonam mój plam to się zastanowię co zrobić dalej z moimi jądrami. Czy zrobić sobie wazektomię , czy je sobie usunąć  po prostu  wykastrować się.Obecnie z moich wyliczeń już w życiu zaliczyłem ponad czterdzieści dziewczyn które chciały się ze mną pieścić , i przyjąć moje nasienie do swojej pieszczoszki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kornelia

Olek,, samiec . Myślę ze fantazję masz dobrą o swoim jebaniu, To te panienki na pewno były takie same jak ty jesteś ze się tobie dały wyruchać, wiedząc ze już zrobiłeś tyle bachorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alicja

Ciekaw jestem ile tak naprawdę jest tych wykastrowanych jurnych samców. Myślę ze tyle ile się mieści chwały w pysku, na pewno ci podżegacze co się tak kastrują, chodzą  z jajami w worku pomiędzy nogami  i jaja im dyndają. Ten co jest wykastrowany, to jest rozsądny i poważny, i  nie chwali się ze już niema swoich jąder. Natomiast tych koniobijców i podżegaczy  do kastracji jest pełno, i robią tylko sensacje  ze się  kastrują, i jacy to z nich odważni bohaterzy. A jak by im jaja obciął to siedział by cichutko jak mysz pod miotłą i nie pisał by takich bzdur  jaki to jest zuch, ze da sobie usunąć jaja. Mój mąż ma jaja i wcale nie mam zamiaru go wykastrować. Mężczyzna prawdziwy  to samiec z jajami , to duma kobiety, a nie pantoflarz bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

ja samotny jestem nie mam kobiety , ale czy zostanę kiedyś wykastrowany czas pokaże 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Wszystkim odwiedzającym tą stronę na zbliżające się Święta życzę dużo zdrowia ,  spokoju i żeby każdemu spełniło się to o czym marzy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Mam męża chętnego ze chce się poddać usuniecie swoich godów, Mamy troje dzieci, i  mi powiedział ze teraz już jądra są jemu niepotrzebne bo plan już wykonał co miał zrobić, to mi zrobił, trzy razy mnie zapłodnił. Pomóżcie gdzie takie zabiegi wykonują jak usunięcie jąder mężczyźnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

Ja mam męża wykastrowanego , Przed kastracją jąder, to był  leser,,interesowały go tylko panienki i młode wdówki i bzykanie się na boku z  takimi zdzierami i  nic więcej. Po wykastrowaniu jemu jąder stał się łagodny byczek i pracowity wół. Teraz bez jajek to jest wstyd, startować do takich suczek bo już jemu nie staje  ten pituś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

KRUK ???   Zapytujesz się kto mi wykastrował męża,  Odpowiadam, moja najlepsza koleżanka która jest lekarzem, i też ma męża wykastrowanego . Danych nie ujawniam , skąd jesteśmy i gdzie mieszkamy, bo to jest nasza słodka tajemnica, mieć męża wykastrowanego. bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

Ile tu na tym blogu jest byczków wykastrowanych. Sami szczęściarze, aż serce się ściska ze im się tak udało wyzbyć się swoich diamentów, tej swojej męskiej dumy. A mój stary cap śmierdzący nadal chodzi z jajami  pomiędzy nogami  i jaja   śmierdzące  nadal jemu wiszą i dyndają. Namawiam go żeby się wykastrował, to jak będzie wykastrowany  to przynajmniej będzie jeden pożytek nie będą jemu tak śmierdzieć jaja bo już ich nie będzie miał  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pelagia

Co będzie szanowne panie jak wszystkich mężczyzn wykastrujecie, Kto nas będzie ruchał  i w nas się spuszczał i oddawał nam ten miód  miłości, jaki mają panowie w sobie w swoich jądrach, A kto będzie nam płodził dzieci jak wszyscy panowie będą wykastrowani Jak nasze panowie nie będą miały jajek  to nawet tabletka gwałtu nam nie pomoże, bo z pustego to i Salomon nic nie zrobi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola

Pelagia nie martw się tym, kto nas będzie zapładniał jak będą wszystkie samce wykastrowane, nie będzie zdrady  ze uprawiałam z tym czy innym wykastrowanym  mężczyzna, nie będzie zazdrości ani zawiści, Obecnie jest   in vitro       wystarczy  tylko jeden dobry samiec jak ojciec Tadeusz i za jednym wytryskiem może być zapłodnione trzy miliony matek Polek. a dzieci będą pokorne jak aniołki i wierne ojcu Rydzykowi i wszystkie podobne do niego, takie jak czarownica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość starykawaler

witam , ja jeszcze mam jajka , ale nie miałem i nie mam kobiety , nie jestem zdolny do stosunku seksualnego ponieważ nie  staje mi  mimo że jestem impotentem ciągle odczuwam popęd seksualny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam 55lat dwoje doroslych dzieci w zyciu erotycznym wciaz mysli ukierunkowane na sex i w pelni swiadomie po przemysleniach chce zdecydownie sie wykastrowac mysle ze w tym wieku jest to niezbedne prosze zatem osoby ktore podejma sie temu wyzwaniu o kontakt,dziekuje i pozdrawiam wszystkich ,buziaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

ja mam 50 lat ale nie mam dzieci , seksu też nie mam chociaż ciągle o nim myślę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

ogoliłem sobie wszystkie włosy z siusiaka i jajek  wszystkie włosy co miałem tam ogoliłem sobie  ,gole już od jakiegoś czasu co kilka dni  bo szybko odrastają , czy jest jakiś sposób żeby tak szybko nie odrastały włosy , ale najlepiej bym  chciał żeby w ogóle już mi nie odrastały , czy jest na to jakiś sposób żeby już nie musiał golic i nie miec włosów w ogóle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dereś

Oddam swoje jajka do zabawy w ręce miłej Pani niech się pobawi w kastrację i niech je wytnie -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.