Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janek

kastracja mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek

Janek  Jak ja byłem kastrowany to wówczas miałem 32 lata ,,a teraz obecnie mam 36 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolan

Witam. Dużo zdjęć chorób męskich znajdziecie na -->> bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

do Janek - Piałeś że jesteś już po kastracji , ja  jeszcze się  całkiem nie zdecydowałem , ale  też chcę dać usunąć sobie jądra   i w związku z tym mam pytanie ,czy popęd seksualny i myśli o seksie Ci zanikły po kastracji ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazimierz

Do Janka. Czy poddałeś się na żywca, zrobił ci kastracje weterynarz, czy fachowiec z natury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila

Anna Grodzka  trzeci miesiąc w ciąży,  zapłodnił ją pedał Robert Biedroń, brzuch już jej widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

zastanawiam się czy kiedyś kastracja będzie legalna i czy będzie więcej   informacji o skutkach  odcięcia jąder   , negatywnych i też tych pozytywnych na pewno  takie  są też , może kiedyś tak będzie że każdy mężczyzna  który  chcę zostac wykastrowany  będzie mógł dac usunąc sobie jądra .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrianna

Pani Kamilu???  to jak to Robert Biedroń  zapładniał panią Grodzką , Pedały to zawsze robię od tyłu w odbycie.                               To może pani Grocka urodzi słonia z trąbą. Baba jest zawsze  babą, i ma cipkę, a dziwoląg jest zawsze przerobionym dziwolągiem   i cipka dziwoląga  nigdy nie będzie babą, tylko damskim bokserem .                      

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Prawdopodobnie Robert Biedroń niema jaj bo jest wykastrowany i nigdy nie zapłodni Grodzką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Norberd

Jestem starym kawalerem, mam 38 lat, nie myślę zakładać rodziny. Jądra są mi nie potrzebne, a raczej mi przeszkadzają w życiu codziennym, mam bardzo częste zwody penisa, tak na dniu, jak i w nocy i to w najbardziej nie spodziewanym czasie i doprowadzają mnie do samoczynnego orgazmu i wytrysku nasienia. I czuję się bardzo nie komfortowo jak nam mokre spodnie od mojej spermy. Obecnie jestem na etapie kastracji moich jąder, chcę się wykastrować i sobie ulżyć, nie tylko psychicznie, ale i duchowo. Mam już umówiony i uzgodniony  termin kiedy to mi zrobi pani lekarz  i wyzbędzie mnie nie potrzebnego balastu jakie są moje jądra, i nie pożądanych zwodów penisa, i tych samoczynnych  nie pożądanych  wytrysków mojego nasienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Mój mąż Waldek też chce się wykastrować. ale się bardzo boi bólu jak będzie miał odcinane jajka od żył. Z Waldkiem mamy czworo dzieci, jak mnie zapłodnił czwarty raz, to mi powiedział ze musi się wykastrować żeby mnie już więcej nie zapłodnił. Na co ja się chętnie zgadzam żeby mieć męża wykastrowanego i bezpłodnego. Wieczorami jak razem jesteśmy w łóżku  to trzymam mojego męża za jądra ręką i je ściskam i naciągam ten jego worek z jajami ile tylko potrafię,  jak najmocniej i mszczę się na jego zbukach i pytam się Waldka kiedy się wykastrujesz, jak mi obiecałeś. Waldek powiedział mi jak potrafię ja to zrobić to nawet teraz jest wstanie się wykastrować, Waldek jest już umówiony na kastracje swoich jajek, Za tydzień jedziemy do pani doktor i Waldek zostanie wykastrowany i będzie moim bezpłodnym samcem bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucjan

Mnie wykastrowała moja przyjaciółka Agata,  z którą uprawiam seks, i razem mieszkamy w jednym domu. Powiedziała mi, ze jak ja chcę się z nią kochać na całego i w niej się spuszczać, to muszę się wykastrować żebym jej nie zapłodnił. Bo ona nie che  być w ciąży i mieć dzieci. Po długiej naszej wspólnej medytacji, w czasie naszego wspólnego zbliżenia się  i wtrysku mojego nasienia do jej pieszczoszki Agata przekonała mnie, ze dla naszego wspólnego dobra żebym się ubezpłodnił to wówczas będziemy  mogli się kochać zawsze i  na  pewniaka,  nawet w dni płodne,  będę mógł się w niej spuszczać, bo będziemy pewni ze jej nie zapłodnię. W czasie naszego tak miłosnego uniesienia i przeżycia naszej wspólnej orgii  miłosnej , i przeżycia  tak wspaniałego razem orgazmu i wtrysku mojego nasienia do jej pieszczoszki  wyraziłem chęć i zgodę poddania się wykastrowania moich jąder, i być bezpłodnym jej samcem.  Na tą wiadomość co ja powiedziałem że ja jestem chętnym i wyraziłem zgodę poddać  się kastracji moich jąder, moja luba o mało nie oszalała z radości  i  mnie wycałowała. Ale i też mi nie odpuściła, wpadła w szał miłości i ujeżdżała mojego konika doprowadzając mnie do orgazmu i wtrysku mojej spermy z plemnikami do jej cipeczki. W czasie wtrysku mojej spermy do cipki mojej kochanej,  moja ukochana , tak mocno przytuliła się do mnie ze mój żołądź dobił jej do szyjki macicy i tak w niej tkwił bardzo długo.Agata bardzo to przeżyła,jak ją mój  żołądź wypełniał jęczała  krzyczała z przyjemności i cała się trzęsła  jak przechodziły ją dreszcze i skurcze macicy. Z kastracją moich jąder nie było żadnego problemu. Już trzeciego dnia od mojej zgody ze się poddam ubezpłodnieniu zostałem wykastrowany,  wykastrowała mnie moja przyjaciółka Agata z którą  uprawiam seks . Agata jest pielęgniarkę i pracuje w szpitalu na bloku operacyjnym i nie jeden raz uczestniczyła przy takim zabiegu usuwaniu jąder mężczyznom ze względu zdrowotnych. Był to początek lutego jak zostałem wykastrowany. Co zrobiłyśmy z moimi wykastrowanymi jądrami, wpadłem na pomysł, na balkonie jest karmik dla ptaszków w celu dokarmiania ptaszków zimą,  powiedziałem  Agacie żeby moje jądra  dać do karmika i tam je powiesić to będą je dzióbały ptaszki i tak zrobiłyśmy. Po czterech dniach  z moich jąder nie było śladu wszystko sikorki wydziobały z zjadły, ja z Agata miałyśmy ubaw jak sikorki zabawiały się moimi jądrami i je zjadały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Panie Lucjanie - to miałeś szczęście że  masz taką przyjaciółkę Agatę która potrafiła usunąc jądra , wiem sam po sobie  że samotnemu mężczyźnie jądra są balastem , nie mam niestety takiej osoby która potrafiłaby wykastrowac  .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol

Ja też chcę się wykastrować, jestem kawalerem mam 42 lata i ten balast jest mi nie potrzebny,  a raczej mi przeszkadza w życiu codziennym. Mam częste zwody i zaburzenia na tle seksualnym. Pomóżcie mi, co zrobić, gdzie się można wykastrować, jestem zdecydowany na usunięcie mi moich jąder, chce być szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

panie Karolu rozumiem pana bo sam jestem kawalerem i wiem jak popęd seksualny  potrafi byc uciążliwy  w  codziennosci ,  a  tym bardziej jest dokuczliwy jak nie ma możliwości  rozładowania napięcia seksualnego z partnerką lub z partnerem ,  trudno  powiedziec czy teraz w obecnej sytuacji  jest możliwosc  aby   zostac wykastrowanym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Hej  !!!  Stary kawaler,. ale tych twoich wpisów  na tych stronach i innych jest dużo. Piszesz i biadolisz ze ciebie nie ma kto wykastrować , jesteś bardzo biedny i poszkodowany ze musisz z tym balastem pomiędzy nogami chodzić, i coś ci do głowy bije, na pewno sperma. Dla chcącego nie ma nic trudnego. Jak byłbyś naprawdę zdecydowany się wykastrować ,to już dawno  pozbył byś się swoich jaj,  i miałbyś po problemie, Nie wieże w to co piszesz ze niema takich co kastrują mężczyzn. Wiele pań i panów wykonuje takie zabiegi, i obcinają mężczyznom jądra, tylko trzeba się tym zainteresować to na pewno znajdziesz  taką panią czy pana  co robią takie zabiegi. Mój mąż po naszej wspólnej przeprowadzonej rozmowie  o jego ubezpłodnieniu podjął decyzję ze  się wykastruje, to nie trwało długo od naszej rozmowy, tylko  dwa tygodnie od podjęcia decyzji i już był bez jąder, bo został wykastrowany. Znalazł kastratorkę i to nie jedną która wykonuje takie zabieg i umówił się na  konsultację i zabieg. Ja sama osobiście uczestniczyłam przy zabiegu jak mój mąż był kastrowany i sama moimi rękoma odcinałam mężowi jądra od żył, i jestem dumna ze męża pozbawiłam jąder i płodności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

pani Kasiu  z tego co pani pisze to szybko mąż znalazł kastratorkę ,  za bardzo nie wiem gdzie szukac , a Pani wykonała by taki zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Stary kawaler .... Jak bym potrafiła wykonać taki zabieg  jak wykastrować jądra  mężczyźnie, to mąż by nie szukał osoby która to potrafi zrobić, to ja sama bym obcięła mężowi jaja.  Ja tylko mężowi towarzyszyłam przy jego kastracji jąder i asystowałam pani która to wykonywała. A ze ja odcięłam mężowi  jądra od żył. to  tylko zasługa pani która kastrowała mojego męża, ze mi pokazała w którym miejscu mam przeciąć żyłę od jądra i odciąć jądro mężowi. Co mnie to bardzo nakręcało i podniecało jak odcinałam mężowi jądra, aż mi się robiło mokro w kroku jak odcinałam mężowi jądra , a była to bardzo przyjemna chwila i satysfakcja pozbawiać męża płodności i jego jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

pani Kasiu  myślę że większosc  mężczyzn którzy chcą zostac wykastrowani chcieli by żeby   to kobieta odcięła nam  jądra , pewnie to chwila  bardziej przyjemna jest dla kobiet niż dla mężczyzn choc może byc różnie z tym  . Może też ktoś będzie miał przyjemnosc i satysfakcje pozbawienia mnie  jąder .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek

Stary kawaler.... Mnie wykastrowała moja przyjaciółka z którą mam troje dzieci, też nie potrafiła to zrobić, ale mnie wykastrowała, trzeba się  tylko trochę  sprężyć, bo to nić trudnego obciąć jądra mężczyźnie. Trochę krwi ze mnie zeszło, ale przeżyłem, teraz jestem  wykastrowany bez jąder. Nadal z nią uprawiam seks ,i to bardziej wyrafinowany, nawet w dni płodne spuszczam się w mojej przyjaciółce ale  tym razem bezpieczny  bo wiemy  ze jej więcej już nie zapłodnię bo nie mam jaj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

panie Wojtku    chciałbym też miec taką przyjaciółkę żeby mi obcięła jądra ale niestety nie mam . Ale  to wykastrowany mężczyzna może uprawiac seks ?  Bo  myślałem że  popęd seksualny powinien mi  zaniknąc  i że już nie będę  zdolny do seksu , że po usunięciu jąder nie będzie mi już penis   stawał i że nawet nie  będę  odczuwał  potrzeby seksu . Pan pisze że dalej może seks  uprawiac  , to widocznie po kastracji popęd seksualny niestety  nie zanika .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Józek

Stary kawaler...  Widzę ze masz problem ze swoimi jajami, trochę odwagi   po co ci przyjaciółka, chyba ze jest ci potrzebny  świadek ze jesteś kastrowany, sam to możesz sobie zrobić. Nikt ciebie nie będzie podejrzewał ze jesteś wykastrowany. Ja tak zrobiłem i mam po problemie,   już dawno  pozbyłem się swoich jaj i jestem teraz szczęśliwy ze nie mam niepotrzebnego balastu i uwolniłem się od niepotrzebnych dolegliwości jak; częste zwody,  nie kontrolowanego  wytrysku mojego nasienia,  czy częste zaburzenia myśli na tle seksualnym , co mi to uderzało do głowy. Do kastracji jąder jest potrzebny dobry mały ostry nożyk, bandaże i środki dezynfekujące  jak; spirytus , jodyna ,czy woda utleniona i środek przeciw bólowy w spraju ,do spryskania worka moszny. po spryskaniu jąder w worku moszny, jak środek już działa  to nie czujesz  worka moszny i jąder ze je jeszcze masz, możesz  z nimi robić co zechcesz, Nie czujesz cięcia ze masz przecinany worek moszny i wyłuskane jądra na wierzch z worka moszny, i ze masz odcinane jądra od żył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

panie Józefie   to prawda że mam problem z popędem seksualnym z którym nie potrawie sobie poradzic , podobno  wycięcie jąder powinno mi pomóc . Pan miał dużo odwagi że sam się wykastrował , ja nie potrawie sam tego zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Stary kawaler.... Z jakich stron jesteś,  może dało by się coś z tym zrobić jak jesteś tak naprawdę zdecydowany pozbyć się niepotrzebnego  balastu. Mogę ci w tym pomóż i uzdrowić twoje marzenie żebyś był szczęśliwy. Już nie jednego takiego jak ty samca  uzdrowiłam i pomogłam spełnić jego marzenie żeby był szczęśliwy i lżejszy o te  kilka deko. Zastanów się dobrze co zrobić ze swoim nadmiarem, bo to tylko raz w życiu można wyciąć, bo ci już drugie nie odrosną, i będziesz miał już na zawsze pusty  worek. Ale będziesz szczęśliwy i spełniony ze spełniły się twoje myśli i pragnienie, i twoje marzenie. A rano jak będziesz się budził ze snu, to co pierwsze, brak zwodu, i brak klejnotów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Pani Klaro -   mysle że też potrzebuje  tego  żeby Pani mnie uzdrowiła z tego ciągłego pożądania bym mógł  byc  szczęśliwszym , mieszkam w północnej  części kraju w kujawsko-pomorskim .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Panie Stary kawaler.....Jak jesteś naprawdę  zdecydowany poddać się  takiemu zabiegowi  jak usuniecie sobie tego niepotrzebnego balastu który ci jest uciążliwy w twoim życiu, i być lżejszy te parę deko,  to ja ci w tym pomogę, i ci to zrobię      u siebie w mojej klinice. Wówczas będzie ciebie  czekała daleka podróż, prawie siedemset kilometrów, bo moja klinika jest na Podkarpaciu Musisz mi podać swój telefon, albo mejla, to ja się do ciebie odezwie i uzgodnimy termin kiedy  to ja ci zrobię żebyś był trochę lżejszy o te parę deko i szczęśliwy ,ze się spełniły twoje oczekiwania i marzenia. Przy zabiegu usuniciu   twoich klejnotów, będę tylko ja i pielęgniarka która mi zawsze asystuje w czasie takich zabiegów.Tak ze do kliniki przyjedziesz  jeszcze z jajkami w worku , a z kliniki już wyjdziesz ze swoimi jajkami w słoiku i będziesz lżejszy o te pare deka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.