Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Proszę o pomoc w problemie z odbytem


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu wystepuja u mnie nastepujace objawy: swedzenie odbytu, uczucie jakby co jakis czas kuło mnie coś od wewnątrz odbytu, dodatkowo ostatnio podczas wyprozniania zauwazylem ktew, była to niewielka ilość jasnoczerwona zauważona dopiero na sam koniec podcierania gdy papier był już czysty. Teraz jeszcze od dwóch dni nie mogę się wypróżnić. Na kolonoakopie jesyem już zapisany ale dopiero za miesiąc. Ale wiadomo człowiek się niepokoi. Czy to mogą być hemoroidy czy obawiać się czegoś poważniejszego?

 

W poniższym linku zamieszczam zdjęcie odbytu, może ułatwi komuś ocenę. Z góry dziękuję za każdą pomoc . 

https://zapodaj.net/c3ee9ad4287d3.jpg.html

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żylaki odbytu. Gdy pełną jest ulga na długo A czasem nie wracają. Dobry jest detralex A bez recepty DIH. Nie siadać na zimne unikać zaparć i długotrwałego siedzenia lub stania to nawet mogą nie nawracać. Można jeszcze z tabletkami stosować maść np. Hemoroktal lub to co polecą w aptece. I bezwzgledna higiena odbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość Gość napisał:

Czyli żylaki odbytu. Gdy pełną jest ulga na długo A czasem nie wracają. Dobry jest detralex A bez recepty DIH. Nie siadać na zimne unikać zaparć i długotrwałego siedzenia lub stania to nawet mogą nie nawracać. Można jeszcze z tabletkami stosować maść np. Hemoroktal lub to co polecą w aptece. I bezwzgledna higiena odbytu.

Miało być gdy pękną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×