Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niestabilność stawu skokowego


Gość Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilkunastu lat mam problem ze stawem skokowym, skręcenie/zwichnięcie kilka razy w roku to już standard. Czytałam o rekonstrukcji stawu skokowego w związku z niestabilnością tej nogi.  Lekarze twierdzą, że trzymanie nogi wysoko, chłodzenie i branie leków przeciwbólowych oczywiście wystarczy.. Skierowanie na badania to widocznie ciężka sprawa, skoro żaden z nich na to nie wpadł, a zwolnienia kilka razy w roku po kilka tygodni już mnie męczą.. Czy w ogóle jest szansa, że się kwalifikuję na ten zabieg? Chcę jakoś zaradzić tej niestabilności.. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie pójdziesz prywatnie na konsultacje chociaż? Ja byłam ostatnio w Orthosie w Komorowicach u świetnego ortopedy, teraz przynajmniej wiem, na czym stoję i na pewno nie odpuszczę już kwestii zabiegu, bo to w moim przypadku konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarzem nie jestem więc moje kompetencje są niskie ale odczuwam że nie jesteś pewna co do tego co lekarze mówią. Zaufaj swojej intuicji i skonsultuj się z innym ortopedą. Bardzo dobry jest dr Budkiewicz, znajdziesz go w poradni Chorób Stopy na ul. Migdałowej. I mówię to na podstawie przypadku mojego brata, który chyba wylądowałby na wózku gdyby tak słuchał swojego pierwszego ortopedy i nigdy nie poszedł do doktora Budkiewicza. Miał zdecdowanie większą wiedzę, otwarty umysł, szukał najlepszych rozwiązań i to się opłaciło. Brat teraz ma całkiem sprawny staw, niedawno nawet rozpoczął treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karmelek
W dniu 19.07.2018 o 20:29, Gość Olinka napisał:

Dokładnie u niego, dobry wybór, zresztą do kogo byś tam nie poszedł, to trafisz na dobrego specjaliste, bo tylko tacy tam pracują. 😉 Daj znać jak po wizycie 😉

Już po.. jednym słowem WOW! Nie spotkałem nigdy lekarza z takim podejściem do pacjenta.. pełen profesjonalizm i widać, że mega doświadczenie. Przymierzamy się do rehabilitacji i dalszych wizyt w celu weryfikacji co i jak. 3mam kciuki bo jest dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2018 o 10:19, Gość Karmelek napisał:

Już po.. jednym słowem WOW! Nie spotkałem nigdy lekarza z takim podejściem do pacjenta.. pełen profesjonalizm i widać, że mega doświadczenie. Przymierzamy się do rehabilitacji i dalszych wizyt w celu weryfikacji co i jak. 3mam kciuki bo jest dobrze 🙂

Karmelek a rehabilitację też rozważasz w Orthos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×