Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

prosimy o pomoc w znalezeiniu szpitala, specjalisty od kłębczaka


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, prosimy o wsparcie słowem, doświadczeniami i namiarami na lekarzy, szpitale. Moja teściowa ma kłębczaka 31/20/35mm wzdłuż tętnicy szyjnej wewnętrznej prawej. Pod koniec marca przeszła embolizację na Banacha w Warszawie. Mamy pat i ta bezradność nas zabija. Guz się zmniejszył o kilka mm ale na Banacha nie chcą go zoperować ze względu na jego położenie i wielkość. Zostawiono nas samym sobie i nie pokierowano dalej - jedynie do foniatry która nas zbeształa że to chyba jakiś żart. Że mama powinna natychmiast dostać skierowanie do szpitala  - na laryngologię lub naczyniowego no i tutaj zaczyna się koszmar - nikt nie chce nam pomóc. BŁAGAMY, PODZIELCIE SIĘ DOŚWIADCZENIAMI, MOŻE JAKIMIŚ NAMIARAMI. U mamy chyba został uszkodzony nerw (tak sugerował lekarz) ale nie wprost, ponieważ w tej chwili nie może przełknąć nawet wody bo się dusi i mam problem z podniesieniem ręki. Bardzo się męczy. PROSIMY, ODEZWIJCIE SIĘ! Z GÓRY DZIĘKUJEMY, Ania, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wwwwwwwwwww

WITAM JA MIAŁEM TEN SAM PROBLEM JESTEM JUZ PO DWÓCH NIEUDANYCH OPERACJACH USUNIECIA KŁEBCZAKA [ZBYT DUZY ]W DWOCH ROZNYCH SZPITALACH [NA sZASERÓW I NA bANACHA PLUS 2 EMBOLIZACJE I CZEKAM NA TRZECIA .TEZ NIE MOGŁEM MOWIC REKA RUSZAC JEZDZIŁEM NA REHABILITACJE DO Kajetan juz jest lepiej .Tez niewiem co dalej dopiero po fakcie dowiedziałem sie ze bardzo dobry jest chirurg prof Kulesza na Banacha na 5 pietrze nie na 4 bo tam tez jest chirurgia naczyniowa .Ja mam uszkodzony fałd głosowy raczej na stałe operacje sa bardzo niebezpieczne ale podobno profKulesz ma doswiadzcenie w tych sprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×