Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zerwane wędzidełko się zrośnie?


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas stosunku oderwane zostało wędzidełko. W miejscu oderwania pojawił się żółtawy nalot, a oprócz tego w miejscu, gdzie łączenie się kończyło na żołędziu pojawiło się coś podobnego do małej krosty (mniej więcej). Czy rana się zagoi przy normalnym dbaniu o higienę i czy wędzidełko zrośnie się czy zostanie już takie oderwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Rana powinna zagoić się samoistnie przy zachowaniu należytej dbałości o higienę osobistą. Niestety wędzidełko zapewne pozostanie już częściowo naderwane. Nie powinno to jednak zaburzyć funkcjonowania penisa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie juz kilkanascie razy naderwalo mi sie wędzidełko przy stosunku troche czuje ssie nie swoje z żona chcemy uprawiac sex a tu nie moge zaczynamay i odrazu sie nadrywa co robic oczywiscie jak sie naderwie okolo 2 tygodni nie uprawiamy sexu co mi radzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku niezwłoczna jest wizyta u urologa, który podejmie odpowiednie kroki by ten problem rozwikłać. Koszt prywatnej wizyty waha się od 60- 100zł. Miałem również taki problem lecz w moim przypadku zdarzyło to się tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku wedzidelko jest lekko naderwane, nie mam zamiaru isc do lekarza poniewaz nie widze wiekszej potrzeby, najblizszy stosunek nie jest zaplanowany na najblizszy czas wiec mysle ze moze sie spokojnie zrastac. Moje pytanie brzmi czy wedzidelko sie zrosnie do konca i bedzie wszystko *funkcjonowalo* normalnie czy ciagnie to za soba pewne konsekwencje i prosilbym o jakies rady czego nie robic aby wszystko bylo w porzadku i w stosunku do mojej higieny ( moze to byc plyn do higineny intymnej ?). Z gory dziekuje za udzielenie informacji dodam jeszcze jedno pytanie: czy moge ta *rane* dotykac gdy ja myje ? czy lepiej jej tak obficie nie moczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×