Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy dotyku po operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie 3 tygodnie temu miałem zabieg usunięcia żylaków powrózka nasiennego metodą laparoskopową. W zasadzie wszystko jest w porządku, ale niepokoi mnie ból jądra przy dotyku (boli jądro po stronie, gdzie miałem żylaki). Wyczytałem w tym serwisie, że to może się zdarzać, ale dodatkowo wydaje mi się, że jeden z tych *przewodów* które wchodzą do jądra i które można wyczuć palcami w górnej części moszny jest grubszy niż z drugiej strony (przed zabiegiem chyba tak nie było). Czy to normalne? Czy może powinienem zrobić USG, żeby przekonać się, że wszystko jest ok? Dzisiaj byłem na kontroli, ale lekarz tylko dotknął moszny powiedział, że jest dobrze i że mam przyjść za 3 m-ce. Dlatego czuje niedosyt po tej wizycie i byłbym wdzięczny za udzielenie odpowiedzi. Jak długo może boleć jądro i czy jest sie w ogóle czym martwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Takie objawy jak Pan opisuje czasami mogą utrzymywać się nawet do 3 miesięcy (bóle jądra, powiększenie jądra i pogrubienie powrózka nasiennego). Powinny one powoli się wycofywać. Trzeba być cierpliwym. Jeśli zbadał Pana lekarz i powiedział, że wszystko jest w porządku to tak jest. Proszę się uspokoić i za 3 miesiące udać się na kontrolę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×