Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wystające wędzidełko po *plastyce napletka*


Gość piotrekkce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrekkce

Witam. Miałem 2 dni temu robioną prywatnie i renomowanego urologa-chirurga zabieg plastyki napletka z powodu stulejki. Dziś zauważyłem, że opuchlizna troszeczkę się zmniejszyła. Ale martwi mnie jedno. Wędzidełko. Wystaje mi taki dzyndzelek i nie wiem czy tak powinno być, czy to wina opuchlizny całego prącia i zmniejszy się wraz z resztą czy raczej tak zostanie. Jest to miejsce wrażliwe na dotyk, ogólnie żołądź jest wrażliwy cały. Liczę, że ta wrażliwość na dotyk się zmniejszy z czasem gojenia i zmniejszenia opuchlizny. Ale co z tym wędzidełkiem? Tak powinno być? Czy to będzie mi przeszkadzać? Nie wiem czy takie coś zgłosić temu urologowi? Czy może specjalnie takie coś mi zostawili bym potem znowu do nich przyszedł na kolejny zabieg, tym razem wędzidełka więc znowu zarobią. Doradzcie bo nie wiem czy niepotrzebnie panikuje :( Tutaj zdjęcie: https://imgur.com/a/MPRqC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie masz co panikować. Miną tygodnie zanim wszystko nabierze końcowego wyglądu. Opuchlizna musi zejść. Szwy Ci wyjmą więc będziesz u lekarza i Ci doradzi co z tym zrobić dalej. Co do nadwrażliwości to sama zniknie kiedy będziesz nosił penis z odsłoniętym żołądziem( jeśli nie miałeś obrzezania całkowitego). Spokojnie. Wszystko się wyleczy i będzie cacy *) Gdyby co to podaje maila : johnny15025@gmail.com Możesz napisać, i chętnie też dowiem się co lekarz Ci doradził podczas wizyty kontrolnej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrekkce

Nic nie gadał na temat szwów. Po zabiegu miałem podawane kilka kroplówek, potem wysikać się i przyniósł mi wypis z zaleceniami i tyle. Nie ma tam wzmianki o szwach więc chyba po prostu mam rozpuszczalne szwy lub takie co same odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×