Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle


Gość wiki89p

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2 miesiące mam 14 lat,ważę 54 kg i mam 157 cm wzrostu,na wf ćwiczę ale poza tym to nic , oprócz tego że wracam do domu ze szkoły pieszo 1,6 km, dodam jeszcze że nie mam jeszcze miesiączki.Mam też trzeciego migdała . Od pewnego czasu miewam bóle po lewej stronie klatki piersiowej,dzisiaj postanowiłam ćwiczyć po 10 minut dziennie , mimo tego ,że mam prawidłowe BMI , to na brzuchu mam fałdki , a uda są tylko lekko za duże . Więc zaczełam ćwiczyc najpierw lekki bieg, potem szybszy , przeskoki na lewo i prawo i nagle zaczeło mnie boleć serce , przestałam i usiadłam bolało mnie jeszcze przez około 10 minut . Moje pytania są następujące: -dlaczego mam taki ból? -czy jest to przyczynione do tego że jestem w okresie dojrzewania? -Moi rodzice chcą jeszcze troche poczekac z wycięciem migdała, czy on sam sie naprawde usunie czy trzeba operacyjnie? -Czy ćwiczenia które wykonywałam a nie byly one cięzkie bo podobne mam na wf tylko dziś jak zaczelam to sie bardziej do tego przyłożyłam niz w szkole i mogą sie przyczynić do zahamowania dojrzewania? nie chcę narazie martwic rodziców tymi bólami dlatego pytam was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×