Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypiący worek mosznowy po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę do Państwa z takim problemem : Tydzień temu miałem operację przepukliny pachwinowej prawostronnej. Z tego co przeczytałem we wcześniejszych pytaniach i odpowiedziach, wiem, że ból jąder to normalna rzecz po takiej operacji. Mnie również boli prawe jądro. Ale coś jeszcze. Otóż nie boli mnie blizna po operacji (jestem 1 dzień po ściągnięciu szwów) ale strasznie SZCZYPIE mnie worek mosznowy po prawej stronie, nad prawym jądrem. Chciałbym się dowiedzieć czym to jest spowodowane i czy są np. jakieś kremy czy maści na to szczypanie. Gdy siedzę bólu nie odczuwam ale gdy wstanę jest nie do zniesienia i przez to właśnie nie bardzo mogę chodzić, a wiem też, że po takiej operacji należy dużo się ruszać. Mnie to szczypanie worka ogranicza w chodzeniu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z tym problemem należy udać się na kontrolę do chirurga celem oceny obecnego stanu. Trudno mi cokoolwiek więcej napisać i doradzić bez badania. Bóle jądra, dyskomfort, pieczenie i szczypanie dość często występują po takim zabiegu. Jednak takie dolegliwości powinny ustępować w miarę upływu czasu. Jeśli są nasilone należy skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×