Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skóra napletka przyrośnięta do żołędzia


Gość bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam podobny problem mam dopiero 13 lat. Gdy chcem zdjac SKore z penisa nie moge widac tylko kawalek zolędzia gdy probuje dalej nie moge bo bardzo boli. Ostatnio Probowalem i gdy bylem juz w polowie zaczela mi sie rwac skora TZN: robic roztepy .... moji koledzy maja tez po 13 lat i u nich takie czego nie bylo Jak by ktos mogl mi pomoc to czy by napisal Na GaduGadu: 7758648 z Gory dziekuje Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Grzesiek i mam 17 lat. Mam problemy z penisem mój żołądź jest zarośnięty, nie wiem co mam z tym zrobić, gdzie się udać a co najważniejsze czy da się to wyleczyć nie korzystając z operacji plastycznych za które trzeba płacić. Bardzo prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 15,5 lat. Mam pewien problem, a mianowicie mój napletek w zwodzie nie zupełnie chce zejść ze skórką. Jeśli sam go ściągne to troche schodzi ale nie wiele, co to może być? Troche sie boję. Masturbuje się normalnie z wtryskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego: nie moge sciagnac skory mam skore zrosnieta ale jest toooo bardzoooo male zrosniecie nie przekracza milimetr na milimetr co z tym reobic? wszystko jest ok tylko mam o cos takiego == te **rowna sie** identycznie wyglada jak moje zrosniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam 20 lat. W dzieciństwie miałem wypadek ,w którym zaczepiłem moim penisem o płot do dnia dzisiejszego mam ciemną blizne w postaci lini i to właśnie od jej początku moja skura jest przyrośnięta do żołędzia od dolnej strony. Chciał bym się dowiedzieć czy jest to normalne i ma tak każdy mężczyzna? Czy jest to skutek wcześniej opisanego wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem iż jak żołądź wyjdzie na wierzch cześć skóry jest do niego przyrośnięta. Gdzie z takim przypadkiem się najlepiej udać? z czym to się wiąże? Bardzo proszę o pomoc. Słyszałem, że istnieje możliwość *oddzielenia* niewielkich zrośnięć napletka i korony stosując odpowiednie maści?. Czy w ty przypadku jest to możliwe? Będę wdzięczny za odpowiedz. Przypadłość ta nie przeszkadza mi ani w żadnych czynnościach fizjologicznych. Natomiast żołądź jest aż tak lekko przekrzywiony gdyż tak skóra go ściąga. wygląda to podobnie jak na zdjęciu które znalazłem : https://www.google.pl/search?q=sk%C3%B3ra+przyro%C5%9Bni%C4%99ta+do+%C5%BCo%C5%82%C4%99dzia&biw=1408&bih=683&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=3c9YU_rwFOn0yAPqpoCYCQ&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=rmCeo8I93ZUuaM%253A%3BsswqnJHLjOCEeM%3Bhttp%253A%252F%252Feurologia.pl%252Fuserfiles%252Fimage%252Fzrosnietynapletek.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Feurologia.pl%252Fa%252F2602%252Czoladz-penisa-przyrosnieta-do-napletka%3B300%3B400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kuba najpewniej masz stulejkę i musisz się z tym udać do chirurga. Taki zabieg polega na odcięciu górnej części napletka a następnie zszyć go w miejscu cięcia. Wygląda to tak że żołądź jest odsłonięty ale podobno da się do tego przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×