Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęcherz na napletku penisa


Gość nostradamus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nostradamus

Uprawialiśmy z dziewczyną petting duzo ocierania uciskania penisa itd. Na napletku pojawil sie duzy pęcherz wokoło penisa. nie da sie naciagnac napletka , ledwo moge chodzic. co z tym zrobić? i co to wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skutek nadmiernego podrażnienia skóry penisa przez uraz mechaniczny. Ulgę mogą przynieść okłady z Rivanolu. Stan ten powinien wygoić się samoistnie w przeciągu 2-3 dni. Jeśli do tego nie dojdzie zgłoś się bezpośrednio do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie kilka dni temu tez mi sie cos takiego zrobilo ze niemoge naciagnac napledka i wyglada to tak jakbym mial kaptur na penisie oczywiscie tez nie moge zabardzo chodzic bo to obciera caly czas i niewiem jak temu zapobiec i chcialem sie zapytac czy ten Rivanol ci pomogl. prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Pojawilo mi sie cos podobnego... Gdy juz mialo dojsc do stosunku penis odmowil mi... Podczas zwodu powieksza sie kaptur (jakby otoczka przy koncowej czesi penisa). Ponowne naciagniecie sie skory jest nie mozliwe... Kazy zwod konczy sie po chwili... Czuje delikatny nacisk... Czy ten lek naprawde moze spowodowac ze wkoncu skora sie naciagnie spowrotem i skonczy sie kaptur ocierac przy chodzeniu.... Mam tak okolo 20h...  Z poczatku muslalem ze to nic takiego.... Ale pani znow mnie chciala i poprostu nie bylem w stanie... Kappa zaczyna byc coraz bardziej czerwona( podejrzewam ze od otarc).... Dzieki za pomoc.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×