Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pierwszy stosunek płciowy


Gość misia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem ze swoim chłopakiem w związku od 2 lat. Kochamy się i szanujemy. Pragniemy przeżyć nasz pierwszy raz. Podkreślę, że decyzja ta jest podjęta świadomie. Pieszczoty sprawiją nam ogromną przyjemność. Potrafimy doprowadzić się nawzajem do mega przyjemności (orgazmu). Mieliśmy już kilka prób - niestety nieudanych. W momencie, kiedy partner próbuje wejść we mnie i pchnąć odczuwam ból, niestety czasami jest on bardzo silny. Wiem od ginekologa, że mam grubą błonę. Stresuje się tym bardzo. Na początku nie przejmowałam się tym, podchodziłam na luzie. Jednak teraz po tych kilku a może kilkunastu próbach za każdym razem zaczynam się stresować. Kiedy mój chłopak zaczyna wchodzić we mnie zaczynam się spinać i mimo woli moje ręce ladują na jego nogach żeby go blokować. Wiele razy udowodnił mi, że nie muszę się bać. Zawsze gdy mówie *nie* przerywa i mówi, że nie muszę się martwić, że w końcu się uda i nie mam się stresować. Ale mnie to martwi. Ostatnio się rozpłakałam. Nie wiem czy robię coś nie tak, czy oboje? Jaką mamy wybrać pozycję (do tej pory klasyczna, choć często nie mam zgiętych nóg)? Proszę o pomoc! Wiem, jak bardzo mojemu chłopakowi zależy zresztą mi też. Może ze mną jest coś nie tak? Może ginekolog powinien naciąć moją błonę? Co mam zrobić, mój chłopak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×