Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kiedy rehabilitacja po operacji


Gość Justyna.sawickaa@wp.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna.sawickaa@wp.pl

Witam, mam 22 lata. Upadłam z wysokości na lód, stwierdzono złamanie L1 z wielokierunkowym przemieszczeniem licznych odłamów kostnych. 31.01.2018 dokonano odbarczenia kanalu, stabilizacja TH11-TH12-L1-L2. Po ośmiu dniach zostałam wypisana do domu. Lekarz zalecił 6 tygodni chodzenia w gorsecie, oraz kontrolę w poradnii za 12 tygodni. Bardzo boli gdy leżę na plecach, jednak nie wiem czy mogłabym spać na którymś z boków. Nie chcę sobie zaszkodzić. Proszę o radę. Oraz pytanie, kiedy mogę zacząć rehabilitację, lekarz stwierdził że za pół roku. Czy to nie za późno? Dziękuję za odpowiedź.Witam, mam 22 lata. Upadłam z wysokości na lód, stwierdzono złamanie L1 z wielokierunkowym przemieszczeniem licznych odłamów kostnych. 31.01.2018 dokonano odbarczenia kanalu, stabilizacja TH11-TH12-L1-L2. Po ośmiu dniach zostałam wypisana do domu. Lekarz zalecił 6 tygodni chodzenia w gorsecie, oraz kontrolę w poradnii za 12 tygodni. Bardzo boli gdy leżę na plecach, jednak nie wiem czy mogłabym spać na którymś z boków. Nie chcę sobie zaszkodzić. Proszę o radę. Oraz pytanie, kiedy mogę zacząć rehabilitację, lekarz stwierdził że za pół roku. Czy to nie za późno? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×