Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo prosze o pomoc !!!


Gość Miłek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Mam taki problem ,w piątek 26 stycznia wieczorem moja mama ścielała łóżko i straciła przytomność na całe szczęście tego dnia spałem u mamy. Przestała oddychać i serce się zatrzymało ,więc tata zaczął ją reanimować ,a ja w tym czasie zadzwoniłem po pogotowie, po jakiś 2 minutach *wróciła* na chwile i znowu serce przestało bić ,tata ciągle ją reanimował ,karetka przyjechała bardzo szybko po jakiś 10 minutach ,lekarze zaczeli ja reanimować defibrylatorem (nie wiem czy dobrze napisałem nazwe) po drugim *strzale* chcieli ją intubować i kazali mi wezwać drugą karetke przystosowana do reanimacji ,ale na szczęście za trzecim razem serce ruszyło i zaczęła oddychać.Lekarz stwierdził ,ze to zawał.Na drugi dzień po badaniach na oddziale kardiologii stwierdzono że nie miała zawału ,badania wyszły dobrze ,serce wporządku ,zrobili też koronografie i wszystko wyszło ok .Lekarz powiedział ,że powodem jest mała ilość potasu w organizmie mamy. Mama nie pije ,nie ma nadwagi,zdrowo się odżywia i nigdy nie paliła papierosów,Wiem że pije mało wody i je mało mięsa.Z tego co wiem to ma zwężenie żył szyjnych i żylaki na nogach które powinna poddac operacji Jakie badania powinna zrobić ? bardzo się o nią martwię i szukam powodu tego dramatu,prawie mi umarła ,5 lat temu też tak miał ,ale po kilku uciskach klatki piersiowej serduszko zaczęło bić ,ze szpitala ją wypisali po dwóch dniach i powiedzieli ż tylko zasłabła .Bardzo proszę o pomoc ,w tamtym roku tata miał udar ,a teraz jeszcze mamusia choruje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili jej badania i stwierdzili bardzo słabe serduszko ,2 dni temu zamontowali jej Kardiowerter-defibrylator (ICD) i jakieś elektrody.Jak na razie cały czas jest w szpitalu i czuje się już lepiej .Codziennie dziękuje Bogu za to ,że mi jej nie zabrał i wierze w to ,że sobie jeszcze pożyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×