Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zespół Tętnicy Krezkowej Górnej


Gość Klaudiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 22lata od 18lat borykam się z bólami brzucha. Wyniki wszystkie dobre przeprowadzony szereg badań. Ok. 50 pobytów w szpitalu. Stwierdzone dodatkowo zostało przez te lata: kamica nerkowa obu strona, przewlekłe zapalenie żołądka, zapalenie dwunastnicy, przewlekłe zapalenie pęcherza, nietolerancja laktozy, podejrzenie tętniaka tętnicy dolnej tylnej możdzku, choroba reflyksowa przełyku, Zespół jelita drazliwego. Bardzo boli mnie brzuch po lewej stronie na górze najbardziej boli po posiłkach towarzyszą temu wymioty, biegunki na przemian z zaparciami. Bóle nasilają się również przy wysiłku fizycznym. Nie mogę pracować cały czas jestem na zwolnieniu. Nie mogę normalnie żyć:( W 2015r. podejrzewano Zespół Tętnicy Krezkowej Górnej. Po tomografii komputerowej zostało to potwierdzone w październiku 2017r. I teraz problem... nikt nie chce podjąć się operacji, bez niej nie wrócę do sprawności a chce w końcu normalnie żyć. Czy może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc? Może ktoś z Was też ma tą chorobę i poddał się operacji. Była bym wdzięczna za wszelkie wskazówki dotyczące tej choroby. Może ktoś już miał operację i zna lekarza który by się tego podjął I mi pomógł. Proszę pomóżcie mi ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

U mnie zdiagnozowano SMAS w 2016 roku. Początkowo bóle i mdłości pojawiały się po obfitych posiłkach lub błędach dietetycznych. Od 1,5 roku jest dramatycznie. Nie czuje głodu. Silny ból zaczął pojawiać się co miesiąc niezależnie od posiłków. Zawsze atak zaczyna się w nocy. Nie działają żadne leki przeciwbólowe. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Zazwyczaj jeżdżę na kroplówki do szpitala. Lekarz który mnie prowadzi powiedział,że operacji nie poleca.

Czy któraś z Was znalazła lekarza który podjął się operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.vykupspb.ru/ - Выкуп авто отечественных авто марки Lotus модели Dino 206 GT, 1977 года выпуска, тип кузова универсал 5 дв. с объемом двигателя 3275 коробка передач механическая в Петербурге.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×