Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W wątrobie hypodensyjna krągła zmiana


Gość Anna Szczecinek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna Szczecinek

W prawym płacie watroby w segmencie 7 widoczna hypodensyjna(29jH)kragła zmiana o śr.50mm nie kontrastujaca sie centralnie o charakterze najprawdopodobniej Tu.Pozatym wątroba jednorodna prawidłowej densyjności bez zmian ogniskowych. Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W segmencie siódmym wątroby widoczna jest hypodensyjna zmiana ogniskowa o wymiarach 7.9×4.2 cm o wrzoze wzmocnienia odpowiadającym naczyniakowi. w nerce prawej widoczne są torbiele korowe o średnicach 1 cm , 1.7 cm i 3.1 cm ponad to w obu nerkach widocznych jest kilka hypodensyjnych ognisk o średnicy do 0.7 cm które najprawdopodobniej również odpowiadają torbielą (pewna ocena że względu na małe wymiary zmian nie jest możliwe). Czy to jest to groźne? Czy jest konieczna operacja ? Czy mam się czegoś obawiać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2017 o 22:34, Gość Teresa napisał:

W segmencie siódmym wątroby widoczna jest hypodensyjna zmiana ogniskowa o wymiarach 7.9×4.2 cm o wrzoze wzmocnienia odpowiadającym naczyniakowi. w nerce prawej widoczne są torbiele korowe o średnicach 1 cm , 1.7 cm i 3.1 cm ponad to w obu nerkach widocznych jest kilka hypodensyjnych ognisk o średnicy do 0.7 cm które najprawdopodobniej również odpowiadają torbielą (pewna ocena że względu na małe wymiary zmian nie jest możliwe). Czy to jest to groźne? Czy jest konieczna operacja ? Czy mam się czegoś obawiać.?

Tereso co z tego wynikło, jaka była przyczyna, mogę prosić o kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×