Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bol w boku i dziwne objawy


Gość Krystian G

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian G

Witam. Mam 31 lat. Od okolo misiaca mam problemy ze zdrowiem. Zaczelo soe od klujacych boli dokola brzucha. Bol zaczynal sie w prawym dolnym boku brzucha promieniowal do lewej strony i do nadbrzusza. Zrobilem badania. Usg jader nerek jamy brzusznej a nastepnie badania krwi. Na usg urologicznym wszystko bylo ok. Na usg jamy brzusznej radiolog stwierdzil silne stluszczenie oraz powiekszenie watroby wraz ze stluszczeniem trzustki (trzustka niepowiekszona) . Zaznaczam ze mam nadwage. Po usg zapisalem sie zgodnie z sugestia lekarza do dietetyka. Zrobilem rownierz badania krwi i moczu. W moczu wszystko w normie. W krwi lekko podniesione leukocyty. Mialem tez podniesione proby watrobowe AST do 39 przy normie 34 i Alat 65 przy normie 49. Ggtp cholesterol glukoza i bilirubina moczu w normie. Rozpoczalem Diete ale znow zaczalem sie gorzej czuc. Zglosilem sie do rodzinnego. Lekarz przepisal mi ponowne badania krwi. Tym razem morfologia byla w normie. Podskolczyly natomiast wyniki watrobowe AST do 49 a Alat do 93. Dodatkowo zostalo zbadane crp bilirubina i amylaza i ggtp - te byly w normie. Po miesiacu od wizyty u dietetyka schudlem chyba za duzo bo az 7 kg. Co prawda na pocztku jadlem mniej i niedawno przeszedlem grype zoladkowa wraz z nazeczona.. Stan obecny jestbtaki ze czuje lekki dyskomort na wysokosci lewego ostatnoego zebra lub lekko pod nim. Stolce mam albo twarde i zolte albo zadkie i brazowe. Bylem u gastrologa ale stwierdzil ze to jelito drazliwe. Jakie badania powinienem jeszcze wykonac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×