Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Świąd odbytu


Gość Bowelmoments

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bowelmoments

Wiram, Od pewnego czasu zaczęły się u mnie problemy z regularnym wydalanie. Przyznam, mało spałem, dużo alkoholu, bagatelizowane przeziębienie. Dokładnie 3 tygodnie temu nastąpiło powiększenie węzłów chłonnych w okolicy pachwiny. Później zaczęły się zaparcia, na przemian z biegunkami i niemiłosierne swędzenie odbytu, poprzedzone nagła gorączka i objawami grypy. Zrobiłem badania krwi i moczu i wykazało że mam zapalenie dróg moczowych OB dosyć wysokie (30). Dzisiaj jest pierwszy dzień po antybiotyku i mogę normalnie oddawać mocz, lecz świąd i zaparcia nie ustały. Ponadto czuje pieczenie na przemian ze swędzeniem przy oddawaniu moczu - sikam już jak dawniej. Lekarze nie potrafią mi pomóc, a ja kiedyś miałem drożdżycę i od dzisiaj zacząłem się stosować do restrykcji spożywania niektórych pokarmów. Jakie badania mógłbym wykonać aby dokładnie sprawdzić co mi dolega? Dodam że swędzenie nasila się głównie w nocy i nie pozwala mi spać, a gdy jestem na toalecie, to oddaje zamiast normalnego podłużnego stolca, małe okrągłe bobki. Czy to może być grzybica czy jeszcze coś gorszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wskazać co mogłoby Ci dolegać. Uważam, że najrozsądniej będzie jeśli udasz się do proktologa i dowiesz się, co może wywoływać te objawy. Jeśli jesteś z Warszawy, udaj się do szpitala św. Elżbiety. Znajduje się w nim jeden z najlepszych oddziałów proktologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×