Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból dużego palca u prawej stopy.


Gość Piotr4723

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr4723

Witam. Dokładnie 3 miesiące temu grając w piłkę, uderzyłem dużym palcem od prawej stopy w konar drzewa. Poczułem niesamowity ból, który z upływem dni tylko coraz bardziej się nasilał. Lekarz ortopeda nie zlecił mi żadnych badań i dał jedynie 2 tygodnie zwolnienia z wf-u. Miesiąc od tej sytuacji jadąc na rowerze zahaczyłem o coś tą stopą w dokładnie tym samym miejscu (obszar dużego palca, około 2cm pod nim). Ból był na tyle mocny, że nie byłem w stanie ruszać dużym palcem, ani prosto postawić stopy. Udałem się na SOR, ale tam również jedyne co usłyszałem, to to, że mam smarować stopę maścią. RTG nie wykazało złamania. Inne badania nie były wykonywane. Miesiąc temu, udałem się na prywatną wizytę do ortopedy. Ale i on, bez wykonywania jakichkolwiek badań stwierdził że nic mi nie jest i że mam smarować stopę maścią. Powiedział jedynie, że może doszło do zerwania ścięgna w palcu. Dostałem zwolnienie i od tamtej pory sytuacja z palcem w miarę się uspokoiła. Smarowałem go codziennie, bandażowałem, nie uprawiałem żadnego sportu, i ból stopniowo malał. Aż do dzisiaj. Kopnąłem w małą gumową piłkę, i kolejny raz nie jestem w stanie ani ruszać palcem do przodu i na boki, ani nie mogę prosto postawić stopy. Czy ktoś może wie, co mi dolega? Albo co powinienem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×