Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Artroskopia barku co dalej?


Gość Młoda

Rekomendowane odpowiedzi

5 tygodni temu miałam artroskopie barku . Naprawili mi obrabek i wykonali tenodeze bicepsa. Zaniepokoilo mnie , ze po takim okresie bol się zwiększa a ostatnio czuję nawet pieczenie jakby w okolicy ramienia . Nie śpię zbyt dobrze w nocy , czasem czuję też pulsowamie pulsowamie jednym miejscu. Noszę jeszcze orteze ale czy powinnam się martwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz_Synergia_Chorzów

Witam, W Pani poście nie widzę żadnej informacji o rozpoczętej rehabilitacji, która jest niezbędna i czas najwyższy na jej wdrożenie. 5 tygodni po zabiegu to już sporo czasu dlatego im szybciej rozpocznie Pani rehabilitację tym lepiej. Rehabilitacja powinna obejmować odzyskiwanie zakresu ruchomości stawu ramiennego, reedukacje rytmu ramienno łopatkowego oraz poprawę stabilności całego kompleksu barkowego. Po dokładnym wywiadzie i badaniu fizjoterapeuta już dokładnie rozplanuje cały Pani proces rehabilitacji oraz zdiagnozuje skąd aktualnie pochodzą dolegliwości bólowe. Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się nie napisałam gdyż kilka dni temu dopiero skierował mnie lekarz na rehabilitację a dokładnie szynę+ćwiczenia . Co do bólu jest na razie na tyle przeszkodą że ćwiczenia czynne, wspomagane, w obciążeniu i z fizjoterapeuta trzeba było przełożyć dopiero na styczeń . Natomiast staram się wytrzymać te szyne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani czy jesteście w stanie polecić dobrego ortopedę z okolic Wrocławia? Potrzebuję wykonać ten zabieg ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia wolę skorzystać z opcji polecenia specjalisty. Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×