Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drgająca dolna powieka


Gość Beata beti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość violetta

drgała mi lewa dolna powieka (non stop) i w 2 tygodniu zaczęłam interesować się problemem czytając fora zw. z tematem. Po przeczytaniu, że to może być np. rak mózgu, i że 2 tygodnie to trochę za długo (uzupełniałam magnez) - WPADŁAM W HISTERIĘ. Natychmiast udałam się do lekarza. Zanim otrzymałam wyniki na poziom magnezu itp. - przestało drgać (w 3 tygodniu, wyniki były w normie). Przestrzegam przed wkręcaniem się w gąszcz informacji w internecie i pocieszam że 2 tygodnie to jeszcze nie czas na niepokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn miał drganie powieki, od tego się zaczęło. Chodzil do neurologa , faszerowany był haloperidolami i innymi uposledzającymi lekami. neurolog nie zlecił żadnych badań. Zrobiliśmy na własną rekę tomograf lub rezonans - nie pamietam. Inna neurolog poleciła neurochirurga Prof. Syn nie zdecydował się na operację, ponieważ miałbyć jego ślub i bardzo się bał. Zdecydował się po kilku latach. operacja pomogła, ale nie całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem i jak tak czytam te komentarze, to diagnoza jest tylko jedna. Olej RSO, lub CBD albo krople TODA. To nie reklama, tylko dedukcja, bo te wszystkie przypadki mają wspólny mianownik, nerwy, stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z drganiem powiek. Wyszło w badaniach, że to przez niedobór magnezu. Do tego męczyła mnie senność. Od czasu kiedy stosuję żywą sól magnezową jest lepiej. Objawy osłabły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2017 o 17:05, Gość Ela napisał:

Pod prawym okiem mam drgawki....zaczelam gimnastyke oka ,patrz do gory ,na prawo I lewo I dookola .....po tym nie mam drgawek....ale sa powroty...

To wszystko na nic. Specjaliści nie wiedzą, dlaczego drży powieka, policzek, bok twarzy. U mnie zaczęło się od lekkiego, krótkiego, delikatnego, powracającego, ale szerzącego się impulsu górnej powieki ok. 30 rż. Teraz na emeryturze bezczelnie drży aż pół twarzy, kiedy chce, oprócz snu. Żadne z wymienianych tu leków nie pomagało. Wyniki OK. Diagnoza: Tik. Nieprawda, bo to drżenie lewej części twarzy a nie np. napad mrugania czy pokrzykiwania. Raczej Połowiczy kurcz twarzy. P.podobnie od zwyrodnienia kręgów szyjnych. Pacjent to dziś królik dośw. lekarzy oraz klient aptek a nie pacjent do wyleczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość King Nellis

September 2019 - We have scraped a brand new CBD and Vape Shop Database. The brand new CBD and Vape Shop Database contains approximately 22,000 entries of vape and cbd shops, wholesalers, manufacturers and related businesses. We have decided to add the vape companies due to the close connection between CBD and vape products. An increasing number of CBD companies are now producing CBD vape juice and likewise, an increasing number of vape shops are selling CBD products such as CBD e-juices, gummies, salves, oil and others.

Learn more and download your latest copy of the database here: https://creativebeartech.com/product/global-hemp-and-cbd-shops-database-with-contact-details/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felicitas Benny

All Vape Stores is a global vape shop directory covering the UK, USA, Canada and pretty much the rest of the world. Here, you will be able to find local vape shops near you, e-liquid brands, vape wholesalers, online and brick-and-mortar vape shops, hemp and CBD product stores and much more.

Global Vape Shop Directory - Find a Vape Shop Near You AllVapeStores.com

List your Business echirurgia.pl - https://allvapestores.com/add-listing/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Juliane Beatty

Vape Club are one of the UK’s leading online retailers of e-cigarettes, e-liquids, and other vaping accessories.

Founded and operated by a team of passionate vapers, Vape Club are proud to offer a virtually unmatched range specially tailored to the wider needs of the vaping community. From beginner kits to complex mods – everything you could ever need can be found here.

https://allvapestores.com/listing/unit-27-greenhill-crescent-watford-hertfordshire-wd18-8yb-vape-club/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×