Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żyły na penisie, a w spoczyknu bardzo miękki.


Gość solar_system@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość solar_system@o2.pl

Na penisie pojawiły mi się żyły, a w spoczynku zmienił się na miękki. Wydaje mi się, że wszystko zaczeło się od kilkudniowego mocnego bólu w okolicy odbytu i dolnych częsci brzucha. Po kilku dniach na penis pojawiły się dwie żyły z obu stron, na grzbiecie i mnóstwo małych drobnych czerwonych żyłek, Jakby siatka, a penis lekko ściemniał w odcień brązu. Z czasem penis zaczął być wiotki i po stosunku krew nie odplywa juz tak szybko,a jak juz odplynie to przez dluzszy czas jest jeszcze jakby opuchniety. Z tygodnia na tydzień wszystkie objawy nasiliły się. Mineły 4 miesiące i jest coraz gorzej. Mam wrazenie jakby caly czas penis byl rozluzniony.Inna konsystencja . W spoczynku jest większy i obwisły, a jak siedzę lub leżę o wiele grubszy i miękki.. żyły są coraz grubsze i przybywa drobnych czerwonych żyłek na całej powierzchni. Powstrzymałem się od stosunku na 10 dni ale problem nie ustąpił. Biorę Acard, ale nie wiem co to może być do jakiego lekarza powinienem się udać.? Czy może to być jakieś zapalenie wirusowe lub bakteryjne.? Jeśli ktoś wie co to jest lub uporał się proszę o kontakt solar_system@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×