Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Laserowe usunięcie hemoroidów


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mialem 06.10.17 laserowy zabieg hemoroidow. Metoda polega na zamknieciu doplywu krwi do przerosnietych hemkow, u mnie stan byl 3-4, problemy w zyciu straszne.... Dzis 10.10 kombinuje jak tu oddac stolec, fakt przez 4 dni nie jadlem bo sie tego balem, ale trzeba to zrobic, przestalem brac srodki przeciwbulowe, odbut napuchniety i boli troche, ale po konsultacji wczoraj tak ma byc. Kontrola 12.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro mam mieć zabieg usunięcia hemoroidów polegający na połączeniu dwóch metod, nakłucia i laserowej. Co o tym myślicie? Jakie mogą być z takiego czegoś komplikacje? Chirurg powiedział, że zwieracz nie jest w ogóle ruszany podczas takiego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podbijam, wypróbowałem wszystko prawie co możliwe z apteki na hemoroidy, nic to wszystko nie daje, dlatego zdecydowałem się na zabieg, czy ta metoda którą będzie on robiony jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marcin chciałbym zapytać czy juz po zabiegu bo jestem umówiony na laserowe usuwanie 18.1 chciałbym wiedzieć jak szybko można wrócić do normalnego życia po zabiegu i jak duży jest ból gdyż aktualnie mieszkam za granicą i będę miał jakieś 10 dni urlopu po zabiegu później może wrócić chce się zorientować czy będzie to możliwe. Z góry dziękuję za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie to najlepiej do docent Małgorzaty Kołodziejczak, nawet ludzie z dalszych okolic do niej specjalnie przyjeżdżają bo jest naprawdę świetnym proktologiem. Jak coś przyjmuje w szpitalu św. Elżbiety na Goszczyńskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dlugo mnie nie bylo tutaj.... Przypomne mialem w październiku 2017 laserowy zabieg polegajacy do odcieciu doplywy krwi do hemkow. Metoda najnowocześniejsza i droga, zabieg 4 tysie plus lacznie przed i po 4 wizyty po 200 zl, i dojazd do Wawy 500 km. Pierwszy miesiąc super, potem stan zapalny, no coraz gorzej. Jak sądzicie krew jak woda dojdzie predzej czy pozniej wszedzie, wiec hemki znow sie co róż powiekszaja, problemy z oddawaniem stolca, czasem krwawią. Nie jest jak przed zabiegiem, ale daje sobie pół roku i bedzie jak dawnie. Ide do lekarza zapisac sie na wizyte i moze gymkowanie, kiedys raz mialem i to zawsze sie polepsza na pare miesiecy. A na jesien chyba nie ma wyjscia i zrob trzeba co nalezy, chirurgiczne wyciecie.... cos najgorszego .... A ponoc laser mial mi pomoc nawet na 15 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świętokrzyskie  leszek

Mialem operacje laserowa 28.08.2017 r. Hemoroidy stopnia zaawansowanego. Oddawanie stolca to tragedia byla. Po operacji bol byl ale do wytrzymania. Stolec po 3 dniach. Troche sie pomeczylem ale teraz spokoj. Do calkowitego zdrowia doszedlem po ok. 2 tygodniach. Operacja w Kielcach. Jestem zadowolony z tego ze poszedlem na nia. Kasowo wygladalo to tak za operacje 2800 plus 3 wizyty po 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na laser się nie zdecydowałam. Postawiłam na gumkowanie hemoroidów metodą Barrona. Zabieg miałam robiony w szpitalu św.Elżbiety w Warszawie przez doktor Annę Wiączek. Cena to 200zł za założenie jednej gumki - ja potrzebowałam 3 sztuk bo miałam już IV stopień zaawansowania hemoroidów. Przy okazji dostałam nauczkę,ze z takimi sprawami nie należy zwlekać bo można sobie samemu tylko bardziej zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam laser 2 dni temu. 

Jak dla mnie- rewelacja. Czuje się minimalne "ciagniecie" w kroczu, ale w porównaniu z gumkowaniem, ktore mialam wielokrotnie- to pryszcz na du..pie 🙂

Polecam Wszystkim. Nie bawcie sie w gumki. Wydalam na to ok 1000 zl, do tego kilka lat czopki, maści... 

Laser kosztowal mnie 3000 z narkozą. 

Efekty widze juz po drugim dniu. 

Poza tym nie ma problemu z wypróżnianiem jak bylo to przy gumkach. Tam wyłam z bólu, tu normalnie. Trzeba tylko pamiętać o plynnej diecie. 

Jedno jest pewne: Szkoda kasy i bólu na inne metody. Z biegiem lat i tak wszystko wraca i prędzej czy później wraca sie na stół operacyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×