Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nierówne jądra, lewe większe i twardsze


Gość klaudiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudiusz

Hej.mam problem. moje lewe jadro jest troche wieksze od prawego i twardsze ,niekiedy zdaza sie ze mnie boli samo albo jak sie lekko wnie udeze.wezły chłonne niewiem czy mam powiekszone tzn w pachwinach sa takie małe kulki .niekiedy mam uczucie jak by mi dretwiały albo cos w tym stylu.dodam ze kiedys miałem na prawym zylaki i mi je usuneli wiec moze od tego jest ono mniejsze.byłem z tym u urologa i mi powiedział ze wszystko jest z tym lewym jadrem ok.dodam tylko ze mam piasek nerkowy i to mozeod tego mnie w pachwinach niekiedy boli.a co do jadra to niewiem moze to jakis rak albo cus.mam 20 lat i juz gdzies tak od 8 mies zauwazyłem ze lewe jest wieksze od prawego bo wczesniej nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Zwykle jest tak, że lewe jądro jest większe od prawego. Czy wykonywane było usg jąder? Warto takie badanie zrobić. Węzły chłonne mogą być powiększone w przebiegu zapalenia jąder/najądrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudiusz

nie niemiałem robionego usg ale ide zrobic prywatnie.własnie niewiem czy takie małe kuleczki w okolicy pachwin to wezły chłlonne bo jak pamietam miałem robione ze 4 zary badanie moczu ,ob i krwi i za kazdym razem były winiki ok.a takie kulki miałem chyba juz wczesniej.chyba ze z powrotem robia mi sie zylaki przywrózka albo jakies raczysko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudiusz

ostatnio zauwazyłem ze to lewe jadro boli mnie ale niezawsze przy dotyku ale jak je dotkne po lewej strony od tak po boku na dole .od czegomoze to byc? z pół roku mam takie cos? czy moze to byc rak ,zylak czy cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×