Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Krótkie wędzidełko - czy można rozciągnąć bez interwencji chirurgicznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Najprawdopodobniej mam zbyt krótkie wędzidełko. Napletek w spoczynku zsuwa się bez problemu natomiast w wzwodzie do połowy żołędzia (samoczynnie) ale można go ściągnąć ręką (bezboleśnie) tylko że wtedy zwija się w *rurkę* (w rowku za żołędziem) i wędzidełko jest napięte (robi się aż białe, nadal nic nie boli ale troszkę ciśnie). Muszę też dodać, że napletek łatwo powraca na żołądź. Nie współżyję seksualnie. Stąd moje pytania: Czy dobrze rozpoznałem nieprawidłowość w budowie mojego członka? (krótkie wędzidełko) Czy można rozciągnąć wędzidełko bez interwencji chirurgicznej? (Mimo rozwiniętej medycyny mam pewne obawy czy podczas zabiegu nic mi się nie stanie. Poza tym, jak pewnie większość ludzi, wstydzę się iść do lekarza i podzielić się moją przypadłością. Ale jednak zdrowie ponad wszystko więc jeśli będę musiał się udać do urologa to zrobię to.) Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno drogą internetową diagnozować Pana problem. Być może jest to rzeczywiście zbyt krótkie wędzidełko napletka. Musi Pan w tej sprawie skontaktować się z urologiem. Nie ma innego wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Ale jeśli to jest zbyt krótkie wędzidełko to nie ma *domowego sposobu* na jego wydłużenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość John
Nie mozna wydluzyc wedzidelka bez interwencji skalpela, jedynym sposobem na ta przypadlosc jest zabieg wyciecia kawalka wedzidelka i zszycia go na nowo, znieczulenie miejscowe i koniecznie dobry, doswiadczony, lekarz, zeby szew poszedl prosto a nie krzywo. Generalnie wiecej strachu niz to wszystko jest warte bo 5 minut i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogdan B.
Ja miałem operacje na wedzidelku i... wyglada to teraz gorzej!:-/ Rada jak już coś do robić to u DOBREGO SPECJALISTY albo W OGÓLE NIE ROBIĆ! tyle:-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Igor
Można domowym sposobem na pewno. Bo ja miałem niby stulejke zaawansowana poczytalem na necie, pomyślałem i sie wziąłem do roboty... prawie codziennie w wannnie w gorącej wodzie próbowałem zwinąć napletek było cieżko stopniowo powoli było coraz lepiej. Po kilku tygodniach napletek schodzi może nie samoistnie ale z pomocą rączki*-P minęły już 2 lata po tym i jest git:) wszystko w normie! Polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość
Ja miałem podobny problem. Generalnie w ogóle nie schodził mi napletek. Jeden urolog -państwowy, mówił, że do wycięcia( obrzezania) napletek. Ale poszedłem do prywatnego i mi taką maść( Kuterid) przepisał na rozciąganie tego i rozciągałem. Faktycznie wcześniej się w ogólnie nie schodził i był straszny ból. Ale teraz schodził już bez problemu. Chociaż jednak to wędzidełko jest krótkie i schodzi ale mogło by być dłuższe- więc teraz też się udam do urologa ale tym razem tylko prywatnego i dobrego. Bo to jest ważna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Poniekąd to jest skóra, jak wiadomo wszędzie można ją rozciągnąć. Po stosunku odczuwalem lekki ból z powodu krótkiego wiedzidełka. Codzienne rozciąganie przy mastrbacji (może i lekko bolesne ale wszystko z wyczuciem). I efekt taki, że jestem zadowolony. Po głowie ciągle chodzi obrzezanie żeby *fajniej* penis wyglądał. Ale chyba wolę mieć takiego już później krzywego i w bliznach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr
Adam, to znaczy, ze masturbacja udało Ci się lekko naciągnąć zbyt krótkie wedzidelko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub
Oczywiście ,ze tak ,miałem ten sam problem ale po dłuższym czasie zabawy z małym bez problemu schodzi *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Witam. U mnie sprawa wyglądała tak, że napletek nie zsuwał się z główki przy wzwodzie. Oczywiście nie mowa o stulejce bo zsuwał się bez problemów gdy penis nie był w wzwodzie. Zacząłem rozciąganie od takiego ćwiczenia, które polegało na spowodowanie wzwodu po wcześniejszym ściągnięciu napletka. Właściwie prawie od razu osiągnąłem efekt, a mianowicie mogłem już całkiem odsłonić żołądź przy wzwodzie. Skórka zsuwała się, lecz zwijała pod żołędziem, jak u kolegi Marcina. Nie był to dla mnie zadowalający efekt, ponieważ chodziło mi o to by napletek mógł rozciągnąć się na penisie. Ćwiczyłem dalej poprzez masturbację. Czyli mówiąc krótko ściągałem napletek do oporu. Powiedziałbym, że nie zbyt lekko i z wyczuciem, wręcz odwrotnie - do bólu. Ćwiczyłem również bez masturbacji. Rozciągałem wędzidełko po prostu chwytając palcami tuż przy główce jedną ręką i niżej drugą, potem rozciągałem do oporu. Dziś jestem w stanie rozciągnąć napletek na penisie podczas pełnego wzwodu i nie powoduje to bólu, lecz główka odkształca się w dół, ciągnięta przez nadal zbyt krótkie wędzidełko. Chciałbym żeby jej kształt się tak znacznie nie zmieniał przy takim pełnym ściągnięciu napletka, więc ciekaw jestem czy możliwe jest osiągnięcie dalszych efektów. Czy jest ktoś posiadający podobne doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xardas

Można to wędzidełko uciąć domowym sposobem bez problemu.trzeba kupić maść przeciwbólową dobrze nasmarować penisa od spodu trochę poczekać,dodatkowo można wziąść mocny lek przeciwbólowy w moim przypadku nimesil.trzeba przebić dwie dziurki igłą pod żyłką wędzidełka gdzie jest cieńka skóra i w ich miejsce zacisnąć i zrobić dwie pętelki po 3 lub 4 dniach należy przeciąć wędzidełko między jedną pentelką a drugą czyli po środku pentelek.Pamiętajmy że wszystko należy odkazić najlepiej spirytusem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz

Ja też miałem z tym problem. Sam napletek da się rozciągnąć bo to jest skóra. Podczas brania prysznica rozciągałem palcami napletek i tak trzymałem przez 30s. Parę sekund przerwy ok 15-20 i znowu rozciągałem. Teraz napletek schodzi elegancko. Natomiast też mam problem krótkiego wędzidełka. Z nim zacząłem robić to samo. Maksymalnie skóra na dół a żołądź w drugą stronę do momentu lekkiego piekącego bólu. Po 2 tyg widzę znaczną różnicę, ale z napletkiem jest szybciej. Polecam wypróbować zanim zapłacicie gruby hajs. Cierpliwości a na pewno się uda. Powodzonka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jay.

Wycialem wedzidelko obcinaczem do paznokci. Tak z 5 mm. Troche krwawilo, ale nie duzo. Glowka penisa nie jest teraz tak napinana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się ma 13 lat to można normalnie iść z tym do urologa? Czy jednak nie. Bo mam dosyć  krótkie wędzidełko  a się wstydzę zapytać mamy albo taty czy pójdziemy i proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dionizos38@wp.pl

Napiszcie mi jak samemu wyciąć wędzidełko na penisie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.