Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienienia, chrostki i schodząca skóra na penisie


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Mam dosc powazny problem z moim chlopakiem. Od tygodnia pojawily sie u niego zaczerwienienia na penisie, chrostki jak i schodzaca skora. Takie objawy nigdy sie u niego wczesniej nie pojawily wiec nie wiemy co moze byc tego przyczyna. Czy jest to mozliwe ze problem moze pochodzic z mojej strony? Prosze o pilna porade....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę w tej sprawie najlepiej udać się nie do urologa tylko do dermatologa. Proszę takiego stanu nie leczyć na własną rękę. Najpierw trzeba dać prawidłowe rozpoznanie, aby włączyć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam takie same objawy od jakiegos czasu, miałęm krostki na żołędziu i mnie to swędziało, smarowałem kremem niwea i piłem wapno dla alegrików i zeszła wysypka ale teraz mam zaczerwioną skórkę na samej górze i jak chce ściągnąc skóre z zołędzia to strasznie boli co to moze być? prosze o pomoc ! pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam tez jakis dziwny problem z penisem od kilku tygodni na zaledziu pojawily sie mi dziwne krostki i szwedzi mnie ztrasznie i tych krostek pojawja sie coraz wiecej czy to grzybica i jake sa leki skuteczne bez recepty prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli objawy mimo stosowania maści sterydowych powracają (postać chroniczna) proszę sie zastanowić nad obrzezaniem. Tutaj nie żartuję tylko podaję medyczne rozwiązanie, które polega na usunięciu części napletka tak jak ma to miejsce w przypadku stulejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zchodzi skora z penisa sa krostkii i zaczerwienienia gdy skora zejdzie penij jest troche lepki i slizgi kiedy pan duzy powstaje do gory to bolii co z tym robic zawsze uzywałem zabezpieczeń!!!!!!!!!????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam troszkę podobny problem. Po stosunku, z zabezpieczeniem poszedłem do toalety gdzie zauważyłem czerwone krostki na penisie, po 3 dniach krostki zrobiły się mało wyraźne a penis zrobił się czerwony i spuchł. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×