Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie po prawej stronie blisko pępka, wyrostek robaczkowy?


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiś 2 tygodni odczuwam dziwne dolegliwości. Otóż odczuwam kłucie po prawej stronie blisko pępka, potem ten ból przenosi się bardziej w prawo i trochę w dół. Lekką ulgę przynosi położenie się na boku z podkulonymi nogami. Obecnie jak siedzę to ciągle lekko mnie ćmi po prawej stronie u dołu brzucha, czasem mocniej. Niedawno zaczął mi się też papkowaty stolec. W nocy nie czuję tego bólu, ale rano jak wstane, zaczne chodzić to zaczyna wracać. Co to może być? Gorączki raczej nie mam. Mam 25 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Na prawdę trudno mi odpowiadać na takie pytania bez badania. Raczej wątpię z uwagi na długotrwałe dolegliwości, że przyczyną tego stanu jest zapalenie wyrostka robaczkowego. Należy w tej sprawie skontaktować się z lekarzem. Może to jakieś zapalenie układu moczowego lub stan zapalny jelit. Możliwe, że będą konieczne dodatkowe badania jak badania laboratoryjne krwi, moczu, USG jamy brzusznej. O tym zadecyduje lekarz prowadzący. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kłócia 3cm od pępka po prawej stronie od 3 dni.... Jak leżę nie boli jak robię coś zbyt gwałtownie wtedy się zaczyna i to ból nie do zniesienia. Byłam dwa tygodnie temu u ginekologa stwierdził że mam torbiel ma lewym jajniku dostałam hormony po 7dniach przestałam dostałam miesiączkę i tak się zaczął ten ból.... Czy może być to spowodowane tą przyczyną gdy torbiel jest po innej stronie co ból i to nietypowy? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×