Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie płuca i opłucnej


Gość Troskliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja mama ma jak lekarze wczesniej mówili *nie książkowaną* chorobę płuc. Na początku wykazano jej zapalanie płuca u lekarza rodzinnego i było ono wypełnione w 3/4 pojemności płynem o bardzo brzydkim zabarwieniu. W pierwszych dwóch dniach nie mogła normalnie oddychać ani sie poruszac, teraz jest od trzech tygodni lezy w szpitalu i leczą ją, ale nadal ma ten płyn, chociaż z każdym dniem jest go coraz mniej. Mówi że dobrze się czuje ale może tak mówić a w rzeczywistości moze być inaczej. Ma założony dren, kiepskie wyniki, nie ma apetytu, gdy jest pora posiłku to widząc jedzenie chce wymiotować. NIe ma przy tym gorączki i jeżeli ma dren to nie wychodzi nigdzie sie przejść... Co Pan mógłby na ten przypadek powiedzieć? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim znajomym polecam ostatnio inhalacje, w zasadzie są dobre na wszystko jeśli chodzi o drogi oddechowe. Aparat mam niedawno zamawiany, to jest konkretnie Simple Sanity. Prosty, nie za duży, ale już dostatecznie wydajny i sprawny żeby nie tylko profilaktycznie inhalacje prowadzić ale też przy bardziej zaawansowanych problemach ze zdrowiem jak alergie choćby, które mojego męża nękają co roku w okolicach kwietnia &#8211* maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×