Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak wytrysku i wzwodu po operacji


Gość darek

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech lat po operacji jamy brzusznej nie mam wytrysku i wzwodu poza tym mam od urodzenia bardzo krótkiego penisa, czy można go przedłużyć operacyjnie w bardzo krótkim czasie z widocznymi skutkami i naprawić moje pozostałe wady. Czekam na szczerą odpowiedz i konkretną. Poza tym choruje na cukrzyce od 9 lat, ale jest unormowana. Podczas operacji miałem usunięty pęcherzyk żółciowy, kawałek jelita grubego i kawałek ogona trzustki. Jak można coś z tym zrobić i ile by mnie to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Niepokojące jest to, że nie ma Pan wzwodu od operacji. Może to być powikłaniem usunięcia jelita grubego (nie wiem dokładnie jaki odcinek jelita został Panu usunięty). Trudno cokolwiek więcej napisać bez badania i analizy historii Pana choroby. Najlepiej z tym problemem udać się do urologa. Myślę, że na początek trzeba przywrócić prawidłową funkcję penisa, a dopiero potem rozważyć jego powiększenie, żeby to wszystko miała jakiś sens. Urolog po zbadaniu przedstawi Panu dalszy sposób postępowania. Są różne sposoby wydłużania penisa. On poradzi jak to zrobić i ile to może kosztować (koszt około 2-3 tys.). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość franek okaleczony po TURP

przyjmuja w gabinetach prywatnych, maja ich juz po kilka, operuja w szpitalu panstwowym, potem dalesze leczenie w gabinecie prywatym i co fajnie prawda, sprywatyzowali juz szpitale, nie zle im sie zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest powszechne ze urolodzy niby ratyjac nam zycie kalecza nas w sposb trwaly i nie odwracalny przez uszkodzenie naczyn nerowo nasieniowodo i dlatego nie mamy erekcji nie mamy wytryskow jestesmy bezplodni, a im wydaje sie ze sa nadludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdxzislaw

do tego nie maja zielonego pojecia o tym zeby zapytac pacjenta jak wyglada jedo zycie seksualne czy ma dzieci , czy je chce miec, proponuja operacje dlaczego im n atym tak zalezy, nie iformuja o tych powiklaniach mnie tak okaleczyl ze nuie mam erekcji, nie mam wytryskow, zycie rodzinne mi zmarnowal kompletnie, a leczyl ,mnie prywatnie 3 lata i co mi z robił, cvzy przez chwile sie zastanowil ,ze skoro nie umie nie powinien sam do tego sie brac a kier kliniku mu na to pozwala, jest to niegodne lekarza, tak brutalnie okaleczyc pacjenta z lagodnym przesrostem prosttay, prosze zobaczyc oni maj juz po kilka gabinetow prywatnych , jedn mu nie wystarczy, a panstwowy spital traktuja ja wlasy, i nie ponosza zadnej odpowiezialnoscvi zadnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego urolog nie ma na tyle odwagi aby pacjentowi powiedziec ze w wyniku operacji TURP na prostatcie nie bezie mial wytryskow i tegoze jego zycie seksualne ulegnie zdruzgoceniu, dlaczego to nie powiedzial mi i zmarnowal mi zycie seksualne przy lagodnym gruczolaku stercza,? franek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medic Help

Dzień dobry. Jeżeli ktoś z Państwa uważa, że personel szpitala popełnił błąd w sprawie udzielenia Państwu pomocy bardzo proszę o kontakt pod mailem biuro@medichelp.pl. Pomagamy osobom, które stały się ofiarami błędów medycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znanych jest kilka sposobów powiększania penisa.Nie tylko operacja (która w Polsce z tego co wiem nie jest stosowana, a przynajmniej jeszcze do niedawna nie była) Są to powiększenie za pomocą zastrzyków kwasu hialuronowego. Oraz powiększanie tabletkami Najpopularniejsze są tabletki, bo dają trwalszy efekt. Dwa najpopularniejsze środki w Polsce to penis complete i penilarge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowałem tabletki Penis complete i osobiscie widzialem pewne efekty w pierwszym miesiacu brania. Ale było to działanie na zasadzie, że erekcja była mocniejsza oraz penis był o wiele bardziej pobudliwy niz normalnie. Nie widziałem efektu powiekszania. Powiększanie dopiero pod koniec drugiego miesiaca i w trzecim miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku poczytaj sobie z czego skłąda się penis. Składa się z ciał jamistych, które napełniają sie krwią podczas wzwodu. Transportuje się do nich krew, dzięki temu penis staje,powieksza się. W Penis complete zawarte są substancje, ktore zwiększają ilość krwi która napływa do ciał jamistych, tym samym następuje ich rozbudowa oraz naturalne powiekszanie się. Poza tym tabletki powodują rozrost, pomnożenie się ich, Penis powieksza sie nie tylko we wzwodzie ale również w stanie spoczynku ( niemniej w stanie wzwodu bardziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo pomocy. MAM 30lat miałem parę lat temu TURP NA zwężenie cewki moczowej. NIE mam po tej operacji wytrysku. chce mieć bardzo dzieci czy to już naprawdę nieodwracalne?gdybym tylko dorwać tego urologia to sam poprzecinal mu moczowody . Pomocy!nabawilem się już depresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×