Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy po operacji ginekomastii


Gość AD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, półtora miesiąca temu przeszedłem operację usunięcia ginekomastii. Gdy zeszła już opuchlizna okazało się, że po jednej stronie mam wgniecioną otoczkę brodawki (wraz z brodawką) poniżej poziomu otaczającej to wszystko wypukłości klatki. Gdy patrzy się z profilu, widać wypukłość klatki i mały lejkowaty dołek, na dnie którego jest czubek brodawki i część *zassanej* do środka otoczki. Najgorzej jest, gdy podnoszę rękę do góry, bo wtedy dołek się powiększa i robi się wokół niego jakby *oponka* z całej reszty sutka. Wygląda to nienaturalnie i jest dla mnie bardzo krępujące. Czy możliwe będzie skorygowanie tego w przyszłości i uzyskanie normalnego wyglądu brodawki? Jeśli tak, to w jaki sposób przeprowadza się taką korektę? Pozdrawiam, AD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANONIM Z PROBLEMEM

Witam, proszę o informacje wszystkich panów którzy niedawno przeszli operacje usunięcia ginekomastii na NFZ o informacje jak długo czekali na operacje. Ja dostałem skierowanie od lekarza rodzinnego, ale Pani na recepcji powiedziała że terminy są na wrzesień 2019, lecz mimo wszystko w poniedziałek ok 9 zaprasza -będzie lekarz, przyjmie na wizytę i on ostatecznie podejmie decyzje..... 

Dodam że lekarz rodzinni dopisał mi na skierowaniu PILNE. 

 

Interesuje mnie, w których miastach i w których szpitalach kolejki są mniejsze (jeśli -odpukać- lekarz stwierdzi że nie zrobi operacji szybciej niż w terminie podanym przez Panią w recepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×