Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak bolą zrosty pooperacyjne?


Gość Justi Z.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justi Z.

Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie moich dolegliwości bólowych. W 5 sierpnia 2016 miałam usuwany laparoskopowo wyrostek. Operacja przebiegła bez problemów,do połowy września wszystko było ok. W połowie września pojawił się w prawym podbrzuszu ból. Tępy,ciągły,w miejscu wyrostka. Miałam robioną tk,która wykazała podejrzenie zrostów między ostatnim odc jelita cienkiego a pierwszym jelita grubego. Oprócz tego miałam kolonoskopię,badanie ginekologiczne i wszystko jest w porządku,morfologia też. Mam pytanie odnośnie tego bólu-czy zrosty mogą dawać takie dolegliwości bólowe,które występują nieregularnie tzn. Czasami dwa,trzy tyg ciągłego bólu,lekkiego,tępego,takie ćmienie,czasami mocniejszy. Nie jest on tak mocny,że muszę brać tabletkę przeciwbólową,w nocy mija,a w ciągu dnia go czuję,jak się czymś zajmę to o nim zapominam,mogę ćwiczyć i właściwie robić wszystko,ale on jednak już od tylu miesięcy mi towarzyszy. Gdyby nie to,że zawsze byłam zdrowa i nic mnie nie bolało,nie przejmowałabym się tym tak bardzo,ale jednak on ciągle jest,ćmi i denerwuje. Proszę o pomoc i odpowiedź czy to normalne? Czy istnieją bóle fantomowe po wycięciu wyrostka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×