Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy prostowaniu/zginaniu kolana. strzykanie w kolanie


Gość blade_12kg@wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blade_12kg@wp.pl

Witam, Na wstępie zaznaczę, że w już w poniedziałek wybieram się z tą dolegliwością do lekarza. Natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś spotkał się z taką przypadłością. Otóż podczas prostowania/zginania nogi, występuje u mnie bardzo mocny ból nad kolanem. Występuje on z kilkusekundowym opóźnieniem. Dodatkowo zaczęło występować strzykanie w kolanie. Kilka tygodni wcześniej doznałem pewnego urazu podczas gry w piłkę nożną - mocno naciągnąłem mięsień w udzie. Następnie nie odczekałem wystarczającej ilości czasu, by bół ustąpił i pogłębiłem ten uraz na kolejnym meczu. W tym momencie przy siadaniu/wstawaniu, prostowaniu nogi występuje bardzo silny ból nad kolanem. Ktoś wie, co to może być? Pozdrawiam Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antoniusz

Równie dobrze może to być następstwo niedoleczonej kontuzji. Podejrzewam, ze masz to co ja - naderwanie stawu więzadłowego w kolanie. Miałem to samo jak rąbnąłem nogą grając w kosza. Z tym, ze u mnie została szybko postawiona diagnoza bo od razu pojechałem do rex medica sport - nie czekałem na wizytę u lekarza gdzie indziej bo jak najprędzej chciałem się pozbyć kontuzji żeby wrócić do sportu. Takie samoleczenie nie jest dobrym wyborem tym bardziej jeśli chodzi o kolana. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej byłoby się wybrać do lekarza. Samodzielne leczenie się nie ma na dłuższą metę sensu i może jedynie wyrządzić więcej szkód niż dobrego. W Poznaniu jest świetny ortopeda, dr Adrian Stępiński, który może poradzić sobie z Twoim problemem. Jest on znany z tego, że zawsze podchodzi indywidualnie do dolegliwości danego pacjenta, przez co jest on bardzo skuteczny. Jakbyś był zainteresowany to zostawiam link do jego strony http://www.ortopeda.az.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×