Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kamica nerkowa- czy aby na pewno?


Gość katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Dokladnie 4 grudnia trafilam na pogotowie z silnym bolem, ktory umiejscowil sie w bliznie po wycieciu wyrostka( zabieg przeslam 7 lat temu) lekarz dal mi nimesil i polecil konsultacje chirurgiczna. Tak tez zrobilam. Chirurg wykluczyl przepukline stwierdzil po badaniu USG ze powiekszona jest prawa nerka i moczowod, zalecil konsultacje urologiczna. Urolog stwierdzil obecnosc 2 malych zlogow ok 5 mm w prawej nerce, jednak jego zdaniem one są bezobjawowe. Przeszlam przez 3 kolejne antybiotyki: Augumentin Zinnat Cipronex. Bole nie ustępowaly. Na wlasną reke wykonałam gastro+kolonoskopie - wynik obserwacja w kierunku zapalenia blony sluzowej, jednak one tez nie daje tak mocnych dolegliwosci. Wizyta ginekologiczna - okaz zdrowia, Bol nadal nie ustępowal. Wykonałam TK jamy brzusznej na własną rekę - z nieprawidlowosci - pecherzyk zolciowy wypelniony hypodensycyjną zolcią zagięty u dolu. W dolnym kielichu prawej nerki widoczny zlog wapienny 2,5 mm. Widoczne drobne liczne wezly chlonne krezki. Bol ma charakret bardzo silny, promieniuje do jajnika, pachwiny, biodra oraz dretwieje mi prawa noga. Urolog jest bezradny twierdzac, ze kamin nie daje takich objawow i nie mam czego u niego szukac. co powinna zrobic? Prosze a wrecz blagam o pomoc. Przyjmuje Rowantinex oraz Fitolizyne w masci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×