Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Halux stopy lewej


Gość gina5011

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym zasiegnac porady w sprawie operacji haluxow lewej stopy.Mialam pierwsza operacje 25 maja ub roku.Przez ten caly czas mialam kilka konsultacji w tym czasie.Nie czuje sie dobrze.Mam wrazenie ze cos zostalo schrzanione,stope czuje gorzej niz przed operacja.zasiegalam konsultacji w dwoch innych szpitalach i u swojego ortopedy.Nikt nie chce poprawiac,po kims kto schrzanil operacje.Lekarz operujacy to lekarz naczelny,po prostu nie slucha moich uwag,jak to sie mowi jednym uchem wpuszcza drugim wypuszcza, we srode teraz mialam ponowna operacje,inaczej mowil w poniedzialek przed operacja a inaczej we srode ja wykonal,poniewaz mowil ze moje kosci sa slabe.Ok,ale nawet nie zsunal kosci palca do kupy ,po prostu wsadzil drut i zadowolony.Udalo mi sie WSZYSTKIE zdjecia ktore dotychczas byly robione otrzymac na plytce.Nie jestem zadowolona,bo jak widze ze zdjec,nie przyniosa one nic poleprzenia.Chcialabym wstawic przynajmnie 3 zdjecia rtg ( piersze stpoy jak przed operacjami wygladala,potem ostatnie rgt ubieglego roku przed obecna operacja i obecne po operacji ktora teraz mialam 11-go stycznia) -ale nie wiem gdzie to moglabym umiescic. Musze nadfmienic ze mieszkam w Niemczech i tu byly robione operacje.Nie wiem dokad sie udac,czy stopa wymaga jakichs poprawek,czy moge miec nadzieje ze jednak bedzie wszystko dobrze....Juz mysle czy nie isc do adwokata...Czuje sie strasznie....bardzo prosze opilna odpowiedz i porade,bo nie wiem juz co mam robic.bardzo prosilabym o odp na emajl : gina5011@hotmail.de Bardzo dziekuje . Grazyna Huelse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×