Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w prawym biodrze, prawej piersi w dole pachowym promieniujacy do barku i łopatki


Gość bolinka

Rekomendowane odpowiedzi

Od maja 2008 r. zmagam sie z silnymi bólami. Zaczeło sie od bólu w prawym biodrze. Ból stał sie nie do zniesienia lekarz zlecił rtg i wszystkie podstawowe badania w tym ASO. Wszystkie wyszły w normiie, zadnych odchyleń. Po dwóch miesiącach ból zaczal promienioowac w górna prawą część mojego ciała. We wrzesniu ból ogarnął również prawą pierś, a szczególnosci boli przy dotykaniu w tym równiez żeber. USG piersi zlecone przez ginekologa nic nie wykazalo. rezonans lędźwiowej częśći kregosłupa równie bez zmian. W chwili obecnej od okolo 2 miesięcy boli rownie silnie pierś i bark . Ból promieniuje do przedramienia oraz tylnej prawej łopatki. OD maja przyjmuje z drobnymi przerwami liczne niesterydowe i sterydowe leki przeciwzapalne( tabletki, czopki, zastrzyki: Ketonal, Olfen, NImesil, Diprophos, Profenid itd)) Chodze od lekarza do lekarza a kolejne badania nic nie wykazuja. Jestem juz wykonczona a bół staje sie nie do zniesienia. Prosze op pomoc jakies wskazówki gdzie mam sie udać. Dodam ze od kilku dni boli mnie również po prawej stronie szyi.( Uczucie sztywnienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Może to problem neurologiczny i powinna Pani skierować się właśnie do neurologa. Wnioskuję, że ortopeda nie znalazł przyczyny dolegliwości, bo jeszcze konsultacja ortopedyczna przychodzi mi do głowy. A usg jamy brzusznej wykazało nieprawidłowości? Np. kamicę pęcherzyka żółciowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam1 USG jamy brzusznej nie wykazało zadnych zmian, niestety ból reki i szyi strasznie sie nasilił po prawej stronie. Promieniuje od mijesca poniżej ucha az do palców prawej ręki. KOnsultacja z lekarzem w piatek tj. 20.03.2009 nie przyniosła zadnych rezulatów. Przepisano mi Movalis oraz Mydocalm Forte. Niestety nie widze zadnej poprawy.Ból w okolocach szyi jest tak dokuczliwy, że nie daje mi w nocy spać.Wyczuwam zgrubienie pod uchem ale lekarz uspakaja mnie ze to nie węzły jednak nie potrafi okreslić co to takiego. Jestem już zmęczona ciągłym poszukiwaniem , poniewąż w dalszym ciagu nie wiem co mi jest i nikt nie potrafi mi pomóc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy nie masz dyskopatii szyjnej lub piersiowej. rezonans odcinka szyjnegi i piersiowego moglby to wykluczyc. Znajomy ma silne bole zeber, prawej nogi i szyji. Okazalo sie po 3 latach walki z bolem ze to efekt bardzo rzadkiej dyskopatii w odcinku piersiowym. Jest juz zakwalifikowany do operacji poniewaz rehabilitacja trwajaca ponad rok daje tylko niewielki efekty. W twoim wypadku przynajmniej bym spróbowal to wykluczyc. Pozytywny wynik rezonansu w sensie potwierdzenia tego nie bylby dla ciebie ciekawy z punktu widzenia medycznego ale przynajmniej wiedzialabys co jest źrodlem Twoich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Ja mam bóle barku , szyi i łopatki od 4 lat . Jak dotąd nie udało się jasno określić przyczyny , ciągle jestem na przeciwzapalnych i przeciwbólowych . Mój ból jest najsilniejszy pod prawą łopatką i promieniuje od żeber do pachy i szyi . Wysiłek (niekoniecznie duży ) powoduje taki napięcie mięśni , pieczenie pod łopatką , że mam dość . Zyczę Ci dużo cierpliwości i zdrowia , bo tego dużo potrzeba ,żeby chorować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze że nie jestem sama z moimi dolegliwościami. Radzę wam zrobić badania w kierunku zespołu górnego otworu klatki piersiowej. U mnie naczyniowy wyszedł na nie, czekam teraz na badanie splotu barkowego. Od rehabilitantów słyszałam, że kr. piersiowy może dawać takie sensacje. Też męczę się z bólem 2 rok ,tabletki różnego kalibru niewiele pomagaja. Trzymajcie się, może załozymy jakąś grupę wsparcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł tego postu określa najlepiej co mi dolega, zmieniając tylko stronę z prawej na lewą. ja mam to od 3 lat zwlaszcza to biodro ale wlasciwie zaden lekarz nie zrobil konkretnych badań i nie wiele pomógł. ostatnio do biodra doszedł ból piersi pod pachą lopatki. nie wiem gdzie sie z tym udać, boję sie ze to cos bardzo powaznego a teraz jestem w ciązy i nie bardzo moge robic jakies badania...poradzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadia... to samo mam tyle, że 24 lata... Przy pracy fizycznej nic nie bolało, a teraz od roku w biurze siedzę i w tym oto momencie turlam się z łóżka. Ból typowo nerwowy. A miałam swego czasu półpaśca. Pooglądałam się krostek nie ma, ale ból ten sam. Od łopatki do boku i do biodra. Cały czas takie napięcie czuję. Czyli neurolog, czy ortopeda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobne objawy . Ból zaczyna się w nadgarstku przesuwa się do ramienia. Najgorzej jest w nocy. Nie mogę spać ponieważ ból się nasila pieczę skóra. A ręka tak jakby mi przeszkadzała. Do tego boli mnie biodra aż do kolana. Strasznie mi to dokucza nie wysypiam się. Przez co w dzień jestem przemeczona. wcześniej zaczęło się od bólu paliczków na wewnetrzej stronie nadgarstka pojawila sie wysypka strasznie siedząca. Teraz tylko bol i strasznie piecze mnie skóra. Byłam u neurologa Ale powiedział ze to musi obejrzeć ortopeda A termin mam dopiero na październik.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis w nocy po raz pierwszy mialam silny bol bioder , ktory promieniowal az na lewy bark. byl to bol mozna powiedziec tepy, wiec nie jestem w stanie stwierdzic czy bolaly mnie kosci czy miesnie. za kazdym razem kiedy bol przenosil sie z bioder na lewy bark przechodzil przez cala lewa strone plecow. Bol utrzymywal sie cala noc i przeszedl dopiero gdy wzielam tabletke , ale nadal czuje lekki bol w lewym barku. Czy wie ktos moze co to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×