Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w brzuchu, pachwinie oraz ból pleców w dolnej partii


Gość Radek 24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym również opisać swój problem. Wszystko zaczęło się w pracy. Pracowałem wtedy jako kierowca busa w hurtowni budowlanej. Pewnego dnia przy załadunku odczułem straszne kłucie w prawym dolnym boku brzucha. Kłucie przechodzi w okolice jądra oraz pachwiny. Do tego dochodzi ból pleców, który na przemian z wymienionymi powyżej staje się nie do zniesienia. Od 4 miesięcy chodzę od lekarza do lekarza(Prywatnie). A oprócz tego korzystam z usług również prywatnie w Certusie. A wiec co zdiagnozowali lekarze. Pierwsza konsultacja. Czyli USG jamy brzusznej. Wątroba o prawidłowej, jednorodnej echogeniczności bez zmian. Pecherzyk zółciowy bez ech złogów. Drogi zółciowe nie są poszerzone. Trzustka śledziona o przekroju 90mm. przestrzen przyortalna i aorta prawidłowe. Obie nerki prawidłowej wielkosci. Układ kielichowomiedniczkowy nerki prawej jest nieco poszerzony w niej złog 4mm.gróczoł krokowy nie jest powiększony. Na przebiegu dróg moczowych nie stwierdza się złogów. Idąc tą drogą mówiono mi że to kamnica nerkowa. lecz ostatnio postanowiłem zmienić lekarzy i żeby stwierdzić konkretnie umówiłem sie do kolejnego urologa tzn pani urolog. Która stwierdziła że tak malutki złog... Nie jest w stanie udzielać mi takiego bólu. Przy okazji usg jąder, krótka rozmowa no i że prawdopodobnie może to być problem z kręgosłupem. Wiec chcąc nie chcąc udałem się do jednego z lepszych specjalistów. Który stwierdził. Nie zarobie na panu bo kręgosłup jest idealny... Co dalej? Czy to przepuklina? Ostatnio podnosząc fegę z ziemi zakuło mnie w okolicach jądra oraz pachwiny. Ból nasila się po jedzeniu. Gdy sporo chodzę i siedzę. Jak myślicie gdzie dalej się udać do chirurga? Pozdrawiam Radek24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×