Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg usunięcia pieprzyka z powłoki brzusznej


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przeczytalam watek odnosnie znamienia. W dniu dzisiejszym bylam zapisac sie w klinice chirurgii jednego dnia na zabieg usuniecia *pieprzyka* z powloki brzusznej ii....niewiem czy dobrze zrozumialam....jest Pan chirurgiem i wie Pan jakie procedury sa stosowane wiec moze powie Pan czy to normalne czy cos z nimi jest nie tak. Zabieg mam 24 marca, ok. godz.16. 20 marca mam zglosic sie rano na badanie krwi i ekg, w dniu 23 marca konsultacja u lekarza ogolnego, Pan doktor poinformuje mnie kiedy mam zjesc ostatni posilek, pol godziny po zabiegu musze posiedziec w poczekalni, tylko po co to wszystko?? Czy moze cos mi sie stac po znieczuleniu miejscowym, czy moge zaslabnac? Wcale sie nie przejmowalam tym zabiegiem ale teraz wpadlam w panike, prosze o porade. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykonania zabiegu w znieczuleniu miejscowym nie są konieczne wyżej wymienione procedury. Jednak jeśli w standardzie tej kliniki wykonuje się takie badania lub lekarz ma jakieś wątpliwości co do Pani zdrowia może zażyczyć sobie w/w badań. Praktycznie po znieczuleniu miejscowym nie ma objawów ubocznych uogólnionych jeśli przestrzega się zasad dawkowania leku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×