Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lewe jądro większe od prawego i twardsze


Gość kupis11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam problem tylko taki ze to moze sie wydac dziwne*byłem 4 mies temu u urologa i stwierdził ze mi schodzi piasek.tylko ze ja chyba jestem przewrazliwiony i pojechałem na usg ukł mocz.tam wyszło ze mam kamyk 4 mm w lewej nerce a w prawej jakas blizne.moczowody wolne a prostata chyba 34/34|34chyba bo niepamietam dokładnie i jakies nierowne obrysy.robiłem tez 4 razy badanie moczu i podobno za kazdym zazem wyszło ok.chodziłem czesto dolekaza bo niekiedymam takie dziwne ukłucia w pechezu albo w cewce tylko ze nie sa to ukłucia wpodczas oddawania moczu takie jakies dziwne.podczas tych 4 mies zdazyło mi sie 2 razy tak jakby mi sie sikac przezcały dzien chciało.a niekiedy po oddaniu moczu jakby mi pare kropli skapło na bielizne bo troche mokro było.wczesniej pamietam musiałem w nocy raz wstac zeby sie wysikac a teraz nie.zato niekiedy rano mam uczucie jakbymnie w okolicy nerek bolalo .moze dlatego ze nie oddaje moczu w nocy.i jeszcze jedno *zauwazyłem ze mam lewe jadro troszke wieksze od prawego i twardsze (tylko ze na prawym miałem operacje na zylaki ) i niekiedy mnie lekko boli samo albo troche bardziej boli jak sie w nie lekko udeze sam a z prawym tak niejest.byłem z tym u urologa i powiedział ze wszystko jest ok ale mi sie tak niezdaje.siostry i rodzina mowia ze jestem przewrazliwiony na tym punkcie bo mi dziade zmarł na prostate i mowia ze to od tego tak.wiec drogi doktorze zdaje mi sie ze mam problem albo z pecherzem albo z nerkami albo z prostata albo z jadrem lub tak jak mi mowia z głowa.dodam tylko ze jak niekiedy sikam to tak jakby na biało i tak jakby sie mocz pienił bardziej.niewiem co o tym myslec.czy mozliwe ze jestem chory na raka ktoregos z tych narzadów co wymieniłem.prosze o odpowiec i porade.mam 20 lat .dodam ze na internecie objawy tych chorub pokrywaja sie z moimi.chyba jeszcze mam wezły chłonne powiekszone ale niewiem .mam takie wyczuwalne kulki ale małe w pachwinie i bardziej po lewej stronie.wszystko takie dziwne jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli tylko w czasie inicjacji seksualnej jądrą lewe jest twardsze od prawego mam prawo się bać? Tylko wtedy widać róźnicę gdy jestem podniecony. Jak nie to wszystko jest ok. Nic mnie nie boli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×